Deloglasnik.si - Prodajalec (m/ž) - Maribor - Mlinar S d.o.o.
Pošlji prijatelju

Prodajalec (m/ž)

Maribor

Rok za prijavo:

  • Mlinar S d.o.o.

Mlinar S, d. o. o., je podjetje z verigo specializiranih maloprodajnih enot na področju pekarstva. V lastnih prodajalnah v ljubljanski, celjski in mariborski regiji zaposluje že več kot 60 ljudi Smo del mednarodne skupine Mlinar, ki v državah EU zaposluje skupaj nad 1700 ljudi v več kot 180 lastnih specializiranih maloprodajnih enotah. Mlinar je s svojo več kot 100-letno tradicijo in vrhunsko kakovostjo tudi največji in najmoderneje opremljen proizvajalec pekovskih izdelkov v tem delu Evrope. Svojim zaposlenim ponujamo stabilno in stimulativno delovno okolje.

Opis delovnega mesta

Zaradi širjenja poslovanja želimo povečati kader z novimi zaposlenimi.

Iščemo (2-3 osebe) za delovno mesto: Prodajalec (m/ž).

Opis dela:
vsakodnevna komunikacija s kupci in postrežba kupcev
informiranje kupcev o proizvodih
delo na blagajni
skrb za predstavitev proizvodov
priprava in pečenje proizvodov, izdelava sendvičev, zlaganje proizvodov
čiščenje in vzdrževanje izgleda prodajalne in okoljskega prostora

- SSŠ (srednja strokovna šola), prednost trgovska ali ekonomska šola
- izkušnje z delom v maloprodaji minimalno 1-3 leta
- izražene komunikacijske in prodajne veščine
- ljubeznivost in prisrčnost v komunikaciji s kupci
- marljiv, vesten in odgovoren pristop k delu in delovnim nalogam

Pridružite se nam in bodite tudi vi zasluženi za razvoj najmodernejše pekarske industrije v regiji!

Vaše prijave pričakujemo preko linka za prijavo.

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Delovne izkušnje (v letih):

1-3

- možnost dela v uspešnem mednarodnem podjetju s težnjo po širjenju poslovanja
- redna izplačila plač in spodbudno delovno okolje
- dolgoročno zaposlitev za polni ali skrajšan delovni čas

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Kraj dela:

Podravska