Deloglasnik.si - Vzdrževalec (m/ž) - Kobarid - TIK D.O.O., PROIZVODNJA MEDICINSKIH PRIPOMOČKOV
Pošlji prijatelju

Vzdrževalec (m/ž)

Kobarid

Rok za prijavo:

  • TIK D.O.O., PROIZVODNJA MEDICINSKIH PRIPOMOČKOV

Podjetje TIK d.o.o. iz Kobarida je največje slovensko proizvodno podjetje za izdelavo medicinskih pripomočkov za enkratno uporabo in pomemben partner glavnih evropskih distributerjev medicinskih pripomočkov.

Opis delovnega mesta

V svoj kolektiv vabimo sodelavca oziroma sodelavko za delo na delovnem mestu: »Vzdrževalec (m/ž)«.

Naloge in odgovornosti:
- podpora proizvodnji z vzdrževalnimi deli v izmeni
- zaznava, diagnosticiranje in reševanje napak na strojih, linijah in orodjih
- preventivno in kurativno vzdrževanje delovne opreme, orodij, instalacij in opreme z upoštevanjem standardov
- zagotavljanje učinkovitega vzdrževanja s kvalitetno izvedenimi vzdrževalnimi deli
- osnovna strojna obdelava - struženje, rezkanje, brušenje
- vnos podatkov, evidence in poročila
- nastavljanje, vzdrževanje in izvajanje manjših popravil na ogrevalnih in klimatskih napravah ter instalacijah
- izvajanje drugih del v skladu s strokovno usposobljenostjo, internimi akti ter navodili nadrejenega

- zaželena je najmanj V. stopnja izobrazbe strojne ali elektro smeri
- vestno upravljanje dela in natančno izvajanje navodil ter zastavljenih nalog
- zaželena osnovna raven znanja angleškega jezika
- osnovno poznavanje računalniških orodij
- odgovornost pri delu (spoštovanje dogovorov in pravil, upoštevanje varnosti pri delu)
- smisel za timsko delo (sodelovanje, odprtost, zaupljivost)
- razvojna naravnanost in ciljna usmerjenost
- dobre psihofizične sposobnosti
- samostojnost pri opravljanju dela
- vozniški izpit B kategorije

Vse kandidate in kandidatke, ki ste se v zgornjem opisu prepoznali vabimo, da se nam predstavite z vašim življenjepisom in se prijavite preko linka za prijavo oziroma na naslov:
TIK d.o.o.
»Prijava - Vzdrževalec (m/ž)«
Goriška cesta 5b
5222 Kobarid

V primeru dodatnih informacij nas lahko pokličete na telefonsko številko: 05 389 07 25.

Vaše prijave pričakujemo do 31.08.2019.

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Jeziki:

Angleški (osnovno)

Vozniško dovoljenje:

B

Kaj vam ponujamo

- zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečnim poskusnim delom
- redno plačilo ter dodatno stimulativno plačilo glede na uspešnost
- kreativno delo v timu
- delo v urejenih delovnih prostorih in razvojno naravnanem kolektivu
- redna izobraževanja in usposabljanja

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije