Deloglasnik - Strojni tehnolog (m/ž) - Srpenica - TKK Proizvodnja kemičnih izdelkov d.o.o.
Pošlji prijatelju

Strojni tehnolog (m/ž)

Srpenica

Rok za prijavo:

Skupina TKK Proizvodnja kemičnih izdelkov d.o.o. je aktivna na področju gradbene kemije v več kot šestdesetih državah po svetu. S svojimi hčerinskimi podjetji na Hrvaškem, v Bosni in Hercegovini, Srbiji, Bolgariji in Rusiji je vodilno ime v Jugovzhodni Evropi na področju proizvodnje tesnilnih mas, poliuretanskih pen, lepil in kemijskih dodatkov v gradbeni industriji. V 70 letni tradiciji si je podjetje pridobilo ugled proizvajalca visokokakovostnih izdelkov, kar nazorno potrjuje stalna rast prihodkov podjetja.

Opis delovnega mesta

Zaradi rasti podjetja in ter zaradi sprememb v obsegu proizvodne tehnologije, zaposlimo novega sodelavca na delovno mesto: Strojni tehnolog (m/ž).

Iščemo izkušenega strojnika z veseljem do dela v tehnologiji, ki bi prevzel naslednje odgovornosti:
- optimizacija in razvoj tehnologije
- optimizacija proizvodnih procesov
- sodelovanje pri pripravi in izvedbi investicij
- izdelava tehnoloških postopkov in navodil za delo
- uvajanje novih tehnoloških postopkov v proizvodni proces
- izobraževanje zaposlenih o tehnoloških postopkih
- priprava tehnoloških podlag za operativno planiranje proizvodnje
- sodelovanje pri vgrajevanju in analiziranju sistema kakovosti v proizvodnem procesu
- organiziranje in koordinacija rednih in izrednih vzdrževalnih del in remontov
- tehnična podpora pri izvedbi projektov remonta in nadgradnje ter posodobitvi strojne opreme
- koordinacija izdelave planov in postopkov preventivnega vzdrževanja

Pogoji

Pogoji za zasedbo delovnega mesta:
- najmanj VII. stopnja izobrazbe strojne smeri, smeri mehatronika in podobno
- vsaj 3 leta izkušenj z delom na področju strojne tehnologije
- usposobljenost za delo z MS Office
- zaželeno osnovno poznavanje programa ACAD ali podobnih programov
- aktivno znanje angleškega jezika
- vozniški izpit B kategorije

Od kandidata pričakujemo:
- sposobnost organiziranja in koordiniranja
- samoiniciativnost
- sposobnost za timsko delo
- sposobnost presoje in sprejemanja odločitev

rošnjo z življenjepisom ter podrobnim opisom delovnih izkušenj oddajte preko linka za prijavo.

Strokovna izobrazba:

VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

3

Jeziki:

Angleški (osnovno)

Vozniško dovoljenje:

B

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook, AutoCAD

Kaj vam ponujamo

- delo v internacionalnem timu
- možnost napredovanja
- delo za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Kraj dela:

Goriška