Deloglasnik - Delavec v proizvodnji in montaži (m/ž) - Lesce - HYPEX, Industrijska avtomatizacija, d.o.o.
Pošlji prijatelju

Delavec v proizvodnji in montaži (m/ž)

Lesce

Rok za prijavo:

  • HYPEX, Industrijska avtomatizacija, d.o.o.
  • Naslov: Alpska cesta 43, Lesce
  • Spletna stran: https://hypex.si/

Smo visoko tehnološko podjetje na področju industrijske avtomatizacije. Imamo lastno proizvodnjo, razvijamo napredne robote in opremo za industrijsko avtomatizacijo pod lastno blagovno znamko Unimotion ter uspešno delujemo na domačem in tujih trgih.

Opis delovnega mesta

Podjetje HYPEX, d.o.o. že od vsega začetka poslovanja konstantno beleži rast. V podjetju vemo, da so za dosego želenih poslovnih rezultatov v največji meri zaslužni uspešni in odgovorni zaposleni. Zaradi širitve, razvoja in novih projektov, vabimo vse zainteresirane posameznike, da se pridružite našemu uspešnemu kolektivu.

Pogoji

- zainteresirani smo samo za sodelovanje na dolgi rok
- če ste natančni pri delu, lojalni in skrbni, potem ste pravi za nas

Če se želite pridružiti naši ekipi in izpolnjujete navedene pogoje, vas vabimo, da se prijavite najkasneje do 28.09.2019, preko linka za prijavo.

Vaše prijave z življenjepisom pričakujemo do 29.08.2019 preko linka za prijavo ali na naslov:
Hypex, d.o.o., Alpska cesta 43, 4248 Lesce.

Strokovna izobrazba:

IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno)

Delovne izkušnje (v letih):

1-3

Kaj vam ponujamo

- želite zanesljivo in varno zaposlitev?
- si želite delati v čisti proizvodnji?
- si želite delati v dobrem timu?
- bi se radi naučili novih tehničnih znanj?
- želite delati 8 ur na dan 5 dni v tednu in imeti vikende proste?

Vse to vam zagotavljamo in nudimo mi. Naša proizvodnja nima tekočih trakov, pri nas je delo razgibano in zanimivo.

Delovno mesto ponuja:
- stimulativno plačilo
- urejeno delovno okolje
- dinamično delo v perspektivnem delovnem okolju

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Kraj dela:

Gorenjska