Deloglasnik - Strokovni sodelavec za marketing (m/ž) - Lesce - HYPEX, Industrijska avtomatizacija, d.o.o.
Pošlji prijatelju

Strokovni sodelavec za marketing (m/ž)

Lesce

Rok za prijavo:

  • HYPEX, Industrijska avtomatizacija, d.o.o.
  • Naslov: Alpska cesta 43, Lesce
  • Spletna stran: https://hypex.si/

Smo visoko tehnološko podjetje na področju industrijske avtomatizacije. Imamo lastno proizvodnjo, razvijamo napredne robote in opremo za industrijsko avtomatizacijo pod lastno blagovno znamko Unimotion. Vzpostavili smo široko prodajno mrežo kupcev in distributerjev po vsem svetu. Izvažamo v več kot 35 držav. Imamo svojo podružnico v Nemčiji, ustanavljamo pa jo tudi v ZDA. V zadnjem letu smo ustvarili več kot 10 milijonov EUR prihodkov od prodaje.

Opis delovnega mesta

Podjetje Hypex, d.o.o. v zadnjih 8. letih beleži več kot 3-kratno rast prometa, zato iščemo osebo, ki bo našo zgodbo o uspehu nadaljevala kot: Strokovni sodelavec za marketing (m/ž).

Naloge in odgovornosti
- krepitev prepoznavnosti podjetja, blagovne znamke in naše ponudbe pri kupcih
- razvoj marketinških dejavnosti, aktivno ustvarjanje novih prodajnih priložnosti
- B2B marketing
- povezovanje marketinga in prodaje
- sodelovanje z zunanjimi sodelavci
- sodelovanje z drugimi oddelki
- spletni in E-mail marketing
- osnovno urejanje marketinškega gradiva (slike, newsletter-ji)
- izvajanje načrtnih marketinških kampanj za nove in obstoječe produkte
- izobraževalni, interni, partnerski marketing
- organizacijo sejemskih dogodkov in dogodkov s ciljnimi kupci doma in v tujini
- ustrezno komunikacijo z mediji, širšo in ciljno javnostjo

Pogoji

- visoko strokovno izobrazbo
- najmanj 4 leta dokazljivih delovnih izkušenj na podobnem ali enakem delovnem mestu
- poznavanje tehnične stroke predstavlja prednost
- odlično znanje dela na računalniku
- osnovno znanje programov InDesign in CorelDRAW
- organizacijske veščine, samoiniciativnost, usmerjenost v iskanje rešitev
- visoko izražene komunikacijske sposobnosti pisno in ustno
- odlično znanje angleškega jezika

Vaše prijave z življenjepisom pričakujemo preko linka za prijavo do 28.09.2019.

VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja, VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

4

Jeziki:

Angleški (napredno)

Kaj vam ponujamo

- zaposlitev za nedoločen čas
- fleksibilen delovni čas
- stimulativno plačilo
- delo v visoko motiviranemu kolektivu, ki prisega na timsko delo in spodbuja osebni ter profesionalni razvoj posameznika
- priložnost, da izrazite svojo kreativnost

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Kraj dela:

Gorenjska