Deloglasnik - Komercialist za domači trg (m/ž) - Lesce - HYPEX, Industrijska avtomatizacija, d.o.o.
Pošlji prijatelju

Komercialist za domači trg (m/ž)

Lesce

Rok za prijavo:

  • HYPEX, Industrijska avtomatizacija, d.o.o.
  • Naslov: Alpska cesta 43, Lesce
  • Spletna stran: https://hypex.si/

Dejstva, ki nas odlikujejo:
- na trgu smo pristni že 29 let
- konstantno beležimo poslovno rast
- nizka fluktuacija kadrov
- izvažamo v tujino
- smo tehnološko napredno podjetje
- smo proizvajalci opreme za industrijsko avtomatizacijo

Opis delovnega mesta

Uspešno slovensko podjetje z več letno tradicijo, ki deluje na področju industrijske avtomatizacije doma in v tujini, išče sodelavca, ki nas bo s svojo prodornostjo, samozavestjo, energičnostjo ter poslovno naravnanostjo uspešno zastopal na tujih trgih širom sveta kot: Market business developer (m/ž).

Naloge in odgovornosti
- priprava tržnih analiz in raziskav ter oblikovanje strategij za nastop na trg
- oblikovanje strateške postavitve prodajne strategije
- priprava prodajnih orodij ter sistemsko spremljanje prodajnih aktivnosti
- razvoj poslovne mreže in poslovnih partnerstev v sodelovanju s prodajnim timom
- izvajanje marketinških in promocijskih aktivnosti za produktni segment
- izgradnja trgov za produktni segment
- pridobivanje novih kupcev in strateških partnerjev
- stalni stik s kupci in dobavitelji
- poročanje vodstvu podjetja
- nenehno izobraževanje in izpopolnjevanje na področju industrijske avtomatizacije

Pogoji

- visokošolska ali univerzitetna izobrazba
- najmanj 4 leta dokazljivih izkušenj v B2B-prodaji na globalnem trgu
- razumevanje industrijske avtomatizacije
- zmožnost samostojnega odločanja in presojanja, hitro opažanje, hitro odzivanje, visoko stopnjo odgovornosti, inovativnost, vztrajnost
- odlične pogajalske in prodajalske veščine
- dobre komunikacije in prezentacijske veščine
- spretnost poslovnega mreženja
- visoka motiviranost in zanesljivost
- sposobnost sodelovanja in dela v mednarodnem timu
- pripravljenost na službena potovanja
- znanje tujih jezikov
- visoke moralne vrednote

Vaše prijave z življenjepisom ter referencami pričakujemo do 28.09.2019.

VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja, VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

4

Kaj vam ponujamo

- zaposlitev za nedoločen čas
- priložnost za graditev in razvijanje kariere
- edinstveno priložnost za kandidata, ki uživa v sklepanju novih poslov in prepoznavanju odličnih poslovnih priložnosti
- stimulativno plačilo
- izmenjava znanj in dobrih praks

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Kraj dela:

Gorenjska