Deloglasnik - Administrativno - komercialni referent (m/ž) - Ljubljana - SANABELA, trgovina in prodaja d.o.o.
Pošlji prijatelju

Administrativno - komercialni referent (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • SANABELA, trgovina in prodaja d.o.o.
  • Naslov: Cesta Dolomitskega odreda 10 C, Ljubljana

Podjetje Sanabela je družinsko podjetje ki že več kot 10 let dosledno zadovoljuje želje, potrebe in pričakovanja končnih uporabnikov.

Tržimo lastne proizvode z visoko kakovostnimi izdelki, ki so Slovenskega porekla in izvora.

Ustvarjamo prijetno delovno okolje in po najboljših močeh skrbimo za svoje zaposlene. Vseskozi strmimo k visoki in stalni kakovosti naših izdelkov.

V izdelke vgrajujemo le preverjeno najboljše naravne aktivne sestavine, njihova kakovost pa je tudi potrjena s certifikatom.

Opis delovnega mesta

Imate radi izzive? Ste motivirani?

Vse to pričakujemo od vas v zameno za spodbudno delovno okolje, v katerem boste lahko razvijali svoje znanje, talent in uresničevali cilje.

Ključne delovne naloge:
- pridobivanje novih strank
- svetovanje novim in že obstoječim strankam
- prodajne aktivnosti
- trženje lastne znamke SANABELA
- skrb za urejeno delovno okolje
- druga opravila po navodilih nadrejenih

Pogoji

- osnovnošolska izobrazba, študentje, dijaki, upokojenci
- dobre komunukacijske in pogajalske veščine
- natančnost, samoiniciativnost, inovativnost
- sposobnost dela v timu
- prilagodljivost, organiziranost
- prijaznost, odgovornost, motiviranost
- osnove računalniškega znanja
- pozitivna naravnanost in veselje do dela z ljudmi
- predanost podjetju

Če ste se prepoznali v oglasu in ste pripravljeni na delo na področju prodaje in trženja lastne znamke, vas vljudno vabimo da nam pošljete svojo ponudbo z življenjepisem do 30.09.2019 preko linka za prijavo.

Strokovna izobrazba:

II. stopnja – dokončana osnovna šola

Kaj vam ponujamo

- dinamično delo
- dopoldansko delo na sedežu podjetja, delo poteka v Ljubljani
- možnost stalnega izobraževanja in pridobivanja novih znanj
- možnost zaposlitve za nedoločen čas
- fiksno plačilo + stimulativni del glede na uspešnost
- možnost napredovanja
- nudimo vam delovno okolje z novimi izzivi, priložnost dela v prijetni in zagnani ekipi
- pridobivanje novih znanj
- soustvarjati in krepiti našo prodajo

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Študentsko delo

Druge informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Kraj dela:

Osrednjeslovenska