Deloglasnik - Skladiščnik (m/ž) - Ljubljana - Kuehne+Nagel d.o.o.
Pošlji prijatelju

Skladiščnik (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

Kuehne+Nagel je uspešno mednarodno podjetje s tradicijo in z več kot 1,300 podružnicami v več kot 100 državah ter z okoli 82,000 zaposlenimi. Smo vodilno logistično podjetje na svetu, ki s predanostjo in znanjem svojim strankam ponuja vrhunske in po meri narejene logistične rešitve. Podjetje Kuehne+Nagel d.o.o. kupcem v Adriatic regiji zagotavlja integrirane logistične rešitve na področju pomorskega, zračnega in cestnega prometa skupaj s skladiščenjem in distribucijo.

Opis delovnega mesta

V novo zgrajenem logističnem centru na Brniku zaposlimo več posameznikov na delovno mesto: Skladiščnik (m/ž).

Vaše naloge in odgovornosti:
- raztovarjanje in natovarjanje tovornjakov in kontejnerjev
- manipulacija z blagom
- prevzemanje, pripravljanje, izdajanje in razporejanje blaga
- sprejem in razvrščanje manjših in večjih kosov blaga
- skrbno ravnanje z blagom
- izpolnjevanje skladiščne dokumentacije
- skrb za red in čistočo v skladišču
- izvajanje in upoštevanje vseh navodil in zahtev za zagotavljanje varnega dela, varovanja okolja in premoženja
- upravljanje z viličarjem

Pogoji

Pričakujemo:
- od enega do treh let delovnih izkušenj v skladišču
- sposobnost skupinskega dela
- fleksibilnost, discipliniranost in natančnost
- samostojnost in visoka odgovornost do dela
- odlične ročne in motorične spretnosti

Vašo prijavo z življenjepisom prijazno pričakujemo do 30.09.2019 preko linka za prijavo z obveznim pripisom: Skladiščnik (m/ž).

Delovne izkušnje (v letih):

1-3

Ponujamo vam delo v uspešnem podjetju, in v urejenem delovnem okolju skupaj z ekipo odličnih in dinamičnih posameznikov. Delo poteka v dveh izmenah. Zaposlitev bomo sklenili za nedoločen čas s 6 mesečnim poskusnim delom.

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije