Deloglasnik - Kuhar v catering kuhinji (m/ž) - Medvode - Jezeršek gostinstvo d.o.o.
Pošlji prijatelju

Kuhar v catering kuhinji (m/ž)

Medvode

Rok za prijavo:

  • Jezeršek gostinstvo d.o.o.

Opis delovnega mesta

V kolektivu Jezeršek gostinstvo d.o.o., Sora pri Medvodah, iščemo kuharje za delo v catering kuhinji.

Iščemo posameznike, ki so vajeni sistemskega dela po naprej določenih recepturah.

Naloge in odgovornosti
- predpriprava živil
- kuhanje na terenu in animacija pred gosti
- skrb za urejenost delovnega mesta
- timsko delo
- opravljanje drugih nalog s področja priprave hrane po navodilih nadrejenega

Pogoji

- zaželeno šolanje v gastronomski ali živilski smeri
- zaželene izkušnje z delom v velikih kuhinjah
- poznavanje področja priprave hrane - predpriprava
- urnost, natančnost, in iznajdljivost
- vestnost, zanesljivost in samostojnost pri delu
- osebna urejenost in čistoča
- prilagodljivost glede na delovni čas
- želja po učenju ter širjenju znanja
- lasten prevoz

Prijave sprejemamo do zapolnitve delovnega mesta. Prijave pošljite preko linka za prijavo.

Prijave pričakujemo do 3. 10. 2019.

Kaj vam ponujamo

- študentsko delo
- možnost napredovanja
- stimulativno plačilo
- ustvarjalno delovno okolje s poudarkom na profesionalnosti in dobri delovni klimi
- učenje in pridobivanje izkušenj

Vrsta zaposlitve:

Študentsko delo

Druge informacije

Kategorije:

Turizem in gostinstvo

Kraj dela:

Osrednjeslovenska