Deloglasnik - Specialist za PR in družbene medije (m/ž) - Ljubljana - Toyota Adria d.o.o.
Pošlji prijatelju

Specialist za PR in družbene medije (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • Toyota Adria d.o.o.

TOYOTA ADRIA, d.o.o., je mednarodno podjetje s področja avtomobilizma in široko razvejano distribucijsko mrežo v Sloveniji, na Hrvaškem, v Srbiji, Črni gori in BiH.

Opis delovnega mesta

V svojo ekipo Toyota Slovenije vabimo: Specialist za PR in družbene medije (m/ž).

Delovne naloge bodo obsegale:
- zagotavljanje pravilne uporabe znamk Toyota in Lexus v vseh komunikacijskih kanalih
- priprava letnega načrta v zvezi s PR-om, družbeni mediji, sponzorstvi, družbeno odgovornostjo podjetja v koordinaciji z regionalnim oddelkom pri
- Toyota Adria, ob upoštevanju lokalnih specifik tržišča – koordinacija z lokalno prodajo, poprodajo in oddelkom voznega parka
- priprava napovedi mesečnih stroškov – priprava napovedi za PR in trženje, spremljanje porabe sredstev – obdelava računov – zahtevki za plačilo
- priprava in pravočasno posredovanje rednih poročil (trženje, letni načrt, PR itd.)
- spremljanje aktivnosti konkurence, predlaganje najboljših rešitev za znamki Toyota in Lexus
- sponzorstva: komunikacija, koordinacija, spremljanje izpolnjevanja pogojev iz pogodb - Hybrid, mobility, Olympic, Gazoo Racing
- izvajanje lokalnih PR aktivnosti in projektov, dogodkov, podpora prodajalcem pri promociji lokalnih dejavnosti
- priprava načrta in sredstev ter koordinacija testnih vozil za namene PR
- projekti v zvezi z družbeno odgovornostjo podjetja: priprava in poročanje za interne/zunanje potrebe
- priprava in posredovanje sporočil za javnost, spremljanje in ocenjevanje objavljenih sporočil, poročanje
- organiziranje mednarodnih in domačih dogodkov za medije ter avtomobilskih salonov
- redna komunikacija in koordinacija z mediji, agencijami, partnerji sponzorskih projektov in projektov v zvezi z družbeno odgovornostjo podjetja
- priprava in redno posodabljanje vsebin za vse medije znamk Toyota in Lexus (spletna stran, družbeni mediji)
Facebook, YouTube/Instagram – sodelovanje pri pripravi vsebin (informacije, fotografije, odgovarjanje na vprašanja, priprava nagradnih iger ...)
- ostala dela po navodilih nadrejenega

Pogoji

- dosežena vsaj VI. stopnja izobrazbe ustrezne smeri
- tekoče znanje angleškega jezika
- sporazumevanje v srbskem/hrvaškem jeziku
- obvladanje slovenskega jezika in pravopisa

Vse zainteresirane kandidate(-ke) vljudno vabimo, da se nam predstavite s strukturiranim življenjepisom v slovenskem in angleškem jeziku.

Prijave pričakujemo do vključno 03.10.2019 preko linka za prijavo.

Vaše prijave bomo obravnavali zaupno.

Strokovna izobrazba:

IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno)

Jeziki:

Angleški (napredno), Hrvaški (osnovno), Srbski (osnovno), Slovenski (napredno)

- nudimo delo v dinamičnem, stimulativnem okolju z možnostjo osebnega in kariernega razvoja
- s kandidatom(-ko) bo sklenjena pogodba o zaposlitvi za nedoločen čas, s 6-mesečnim poskusnim delom

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Kraj dela:

Osrednjeslovenska