Deloglasnik - Monter ogrevalnih in vodovodnih naprav (m/ž) - Grosuplje - KEK D.O.O. MONTAŽA STROJNIH INSTALACIJ, SVETOVANJE IN INŽENIRING
Pošlji prijatelju

Monter ogrevalnih in vodovodnih naprav (m/ž)

Grosuplje

Rok za prijavo:

  • KEK D.O.O. MONTAŽA STROJNIH INSTALACIJ, SVETOVANJE IN INŽENIRING
  • Naslov: GASILSKA CESTA 37, Grosuplje

KEK d.o.o. smo podjetje z bogato tradicijo (25 let) in dolgoletnimi izkušnjami s področja izvedbe vseh vrst strojnih instalacij. Izvajamo ogrevalne, vodovodne in prezračevalne sisteme. Dela izvajamo na zahtevnejših objektih.

Opis delovnega mesta

Zaradi povečanega obsega dela v svojo ekipo vabimo:
Monterja ogrevalnih in vodovodnih naprav (m/ž).

Naloge in odgovornosti
- izvedba vseh vrst strojnih instalacij (vodovod, ogrevanje, prezračevanje)
- dela se izvajajo na tehnološko zahtevnih objektih

Pričetek dela je možen takoj.

Pogoji

Zahtevana izobrazba:
- III., IV., V.

Od kandidata pričakujemo:
- vsaj 2 leti delovnih izkušenj
- kandidat je lahko tudi priučen monter vodovodnih, ogrevalnih instalacij
- osebno urejenost, timsko delo in vzdrževanje pozitivne klime
- vozniški izpit B kategorije

Za vse dodatne informacije smo vam z veseljem na voljo na številki 030 664 438.

III. stopnja – nižje poklicno izobraževanje (2 letno), IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno), V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Delovne izkušnje (v letih):

2

Vozniško dovoljenje:

B

- možnost pridobitve znanj in izkušenj iz različnih strojnoinstalacijskih del
- uporabo najsodobnejših orodij in pripomočkov pri delu
- mobilnost v podjetju zagotovljena s službenimi vozili
- dinamično delo, stimulativno okolje
- najmanj 2 x letno poskrbimo za družabno sprostitev v podjetju
- sobote in nedelje so proste
- plačilo od 1300 - 1700 eur / mesec bruto za 8 urni delovnik
- zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 3 mesecev

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Plača:

Od 1300 do 1700 EUR

Druge informacije