Deloglasnik - Monter II (m/ž) - Ljubljana - JAVNO PODJETJE VODOVOD KANALIZACIJA SNAGA d.o.o.
Pošlji prijatelju

Monter II (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • JAVNO PODJETJE VODOVOD KANALIZACIJA SNAGA d.o.o.

Opis delovnega mesta

Iščeta se 2 kandidata za delovno mesto: Monter II (m/ž).

Opis del in nalog:
- delo obsega samostojno opravljanje vseh vrst zahtevnih in nezahtevnih del na omrežju vodovodnega sistema
- izpolnjevanje delovnih nalogov in evidenc opravljenega dela

Pogoji

- od kandidatov pričakujemo sposobnost za fizično delo

Prijave z dokazili pošljite preko linka za prijavo.

Strokovna izobrazba:

IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno)

Delovne izkušnje (v letih):

1

Vozniško dovoljenje:

B

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije