Deloglasnik - Monter - elektro (m/ž) - Križevci pri Ljutomeru - GEA VIPOLL d.o.o.
Pošlji prijatelju

Monter - elektro (m/ž)

Križevci pri Ljutomeru

Rok za prijavo:

  • GEA VIPOLL d.o.o.

Opis delovnega mesta

V podjetju VIPOLL, Oprema za industrijo tekočin d.o.o. želimo zaposliti novega sodelavca za zasedbo delovnega mesta: Monter- elektro (m/ž).

Naloge in odgovornosti
- izvaja elektro montažna dela,na območju družbe in na terenu
- priključevanje senzorjev, motorjev in podobnih naprav (industrijska avtomatizacija)
- priključevanje in povezovanje omrežnih naprav (Ethernet, Profibus, Profinet)
- sledi navodilom vodje montažne skupine

Pogoji

- V. stopnja izobrazbe
- vsaj 1 leto izkušenj z delom na montaži
- zanesljivost, samostojnost, organiziranost, izkušenost in odgovornost
- osnovno znanje enega tujega jezika
- osnovno znanje računalništva

Vabimo kandidate in kandidatke, ki ste v zgornjem opisu prepoznali pravo priložnost za svoj poklicni profil, da nam svojo prijavo z življenjepisom pošljete preko linka za prijavo, najkasneje do 09.10.2019.

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Delovne izkušnje (v letih):

1

- zaposlitev za določen čas, kasneje možnost redne zaposlitve za nedoločen čas
- dinamično delovno mesto s širokim spektrom delovnih nalog
- stimulativen in reden osebni dohodek
- možnost za nadaljnji osebni razvoj

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije