Deloglasnik - Izkušeni prodajalec vozil (m/ž) - Maribor - Avto Koletnik d.o.o.
Pošlji prijatelju

Izkušeni prodajalec vozil (m/ž)

Maribor

Rok za prijavo:

  • Avto Koletnik d.o.o.

Podjetje Avto Koletnik d.o.o. je pooblaščen koncesionar za prodajo ter servisiranje blagovnih znamk RENAULT, NISSAN SUBARU IN DACIA. V sklopu popolnih storitev zagotavljamo tudi prodajo rabljenih vozil, zamenjavo staro za novo, financiranje nakupa ter seveda svetovanje.

Za vozila zagotavljamo celovit avtoservis, saj v lastnih prostorih nudimo vse mehanske storitve, storitve karoserije, vulkanizacijo, prodajo nadomestnih delov in dodatne opreme, ročno avtopralnico ter lastno avtovleko.

Opis delovnega mesta

Za delo v prodajni ekipi v Mariboru iščemo izkušenega prodajalca vozil (m/ž) novih ali rabljenih.

Pogoji

- izkušnje s prodajo novih ali rabljenih vozil
- najmanj srednješolska izobrazba
- urejen družinski status brez kazenske evidence (lahko predložite potrdilo o nekaznovanosti)
- prodajne veščine
- poznavanje motornih vozil
- zdravniško spričevalo s katerim izkazujete da lahko opravljate delo prodajalca

Vaše prijave z življenjepisom, dokazili o izpolnjevanju pogojev ter osebnimi pričakovanji, pričakujemo preko linka za prijavo.

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Kaj vam ponujamo

- dobri pogoji dela
- urejen delovni čas

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Kraj dela:

Podravska