Deloglasnik - Skladiščnik (m/ž) - Ljubljana - mimovrste d.o.o.
Pošlji prijatelju

Skladiščnik (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • mimovrste d.o.o.

Opis delovnega mesta

Sodelavci mimovrste=) ustvarjamo največjo slovensko spletno trgovino, ki postavlja trende spletne prodaje in teče v hitrem koraku z največjimi spletnimi trgovci v regiji in svetu.

Če si želiš stopiti na novo pot skupaj z ekipo, ki se ne boji dinamičnega dela, vsakodnevnih izzivov, samoiniciativnosti, sodelovanja v mednarodnem prostoru, iskanja svežih in včasih tudi norih idej, potem si pravi za nas.

Vabimo te, da nam pomagaš pri nadaljevanju naše zgodbe o uspehu in morda si ravno ti tisti kos v mozaiku, ki ga pri mimovrste=) še iščemo.

Zaupali ti bomo:
- odlaganje blaga na lokacije
- nabiranje blaga za končne kupce
- odprema blaga kupcem
- pakiranje
- skrb za urejeno in čisto skladišče
- opravljanje drugih del in nalog po navodilih nadrejenega

Naše izkušnje kažejo, da za uspešno opravljanje razpisanega delovnega mesta potrebuješ naslednje:
- najmanj IV. stopnjo izobrazbe strokovne smeri ali druge ustrezne smeri
- komunikativnost
- sposobnost dela v timu
- kraj bivanja Ljubljana in okolica

Tvojo predstavitev pričakujemo preko linka za prijavo do 19.09.2019.

Strokovna izobrazba:

IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno)

Kaj vam ponujamo

- prijazno delovno okolje
- delo v sproščeni in motivirani ekipi sodelavcev
- številne priložnosti za strokovni in osebni razvoj
- stimulativno plačilo
- soustvarjanje prihodnosti spletnega nakupovanja v Sloveniji in širše
- veliko novega znanja in vedenja
- več izmensko delo
- pričetek dela takoj
- zaposlitev za določen čas do 31.01.2020 z možnostjo podaljšanja

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije