Deloglasnik - Svetovalec za stranke (m/ž) - Ljubljana - GROM informacijske rešitve d.o.o.
Pošlji prijatelju

Svetovalec za stranke (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

Smo sodoben kontaktni center, ki za mnoga slovenska in tuja podjetja zagotavlja storitev enotne komunikacijske točke za pomoč potrošnikom. V imenu naših naročnikov sprejemamo in izvajamo klice ter odgovarjamo na elektronsko pošto, pri čemer najpogosteje posredujemo splošne informacije, sprejemamo naročila, prijave napak, rešujemo pritožbe, reklamacije in izvajamo poprodajne aktivnosti.

- smo zelo drugačen kontaktni center
- nenehno se razvijamo in napredujemo
- vlagamo v svoje zaposlene
- veliko nam pomenijo medsebojni odnosi
- smo inovativni in prodorni, naše vodilo je kakovost
- ne pričakujemo predznanja, le voljo do učenja

Opis delovnega mesta

Zaradi širitve in povečanega obsega dela iščemo sposobne, motivirane in komunikativne posameznike, ki si želijo novih znanj, priložnosti in izzivov, so pripravljeni na delo v skupini in imajo veselje do dela z ljudmi.

Pogoji

- urejenost, dobre delovne navade
- samoiniciativnost, motiviranost
- zanesljivost, natančnost in prilagodljivost
- pretežno nočno, občasno tudi dnevno delo
- aktivno znanje slovenskega in angleškega jezika
- veselje do dela z ljudmi

Vaše prijave z življenjepisom sprejemamo preko linka za prijavo.

Jeziki:

Slovenski (napredno), Angleški (napredno)

Kaj vam ponujamo

- začetna plača 1300 € bruto + dodatki
- brez plačila po učinku
- dinamično delo v uveljavljenem, hitro rastočem podjetju
- redno zaposlitev, sprva za 12 mesecev, z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas
- možnost napredovanja
- redna izobraževanja, osebni in karierni razvoj
- delo v mladem in pozitivno naravnanem kolektivu
- sodobno zasnovano in prijetno delovno okolje

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Plača:

Od 1300 EUR

Druge informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Kraj dela:

Osrednjeslovenska