Deloglasnik - Specialist Lean administracije (Lean specialist) (m/ž) v Gornji Radgoni - Gornja Radgona - ELRAD International d.o.o.

Specialist Lean administracije (Lean specialist) (m/ž) v Gornji Radgoni

Gornja Radgona

Rok za prijavo:

  • ELRAD International d.o.o.

Skupina Elrad, z matičnim podjetjem v Gornji Radgoni in s hčerinskima družbama v Srbiji in na Kitajskem, zaposluje že več kot 1500 sodelavcev. Skupaj vsakodnevno zagotavljamo visoko kvaliteto in pozitivne izkušnje kupcev z našim podjetjem in gradimo trdne vezi z njim. Za njih razvijamo in proizvajamo elektronske sklope za končne izdelke na področjih malih gospodinjskih aparatov, električnih orodij, bele tehnike, avtomobilske industrije in drugih področij. Naši kupci so priznana imena v svetovnem merilu.

Opis delovnega mesta

Ker želimo biti odlični v vsem kar počnemo iščemo proaktivnega, ciljno usmerjenega sodelavca/ko, z izkušnjami na področju realizacije LEAN projektov na več ravneh, tudi na področju LEAN administracije.

Vaše naloge in odgovornosti bodo:
- sistematični pristop k identifikaciji in odstranjevanju izgub s pomočjo nenehnih izboljšav v administraciji
- analiza vrednosti, odpravljanje procesov in storitev, ki ne dodajajo vrednosti v administraciji
- odpravljanje odvečnega ali nepotrebnega dela v administrativnih procesih (8 izgub v administraciji)
- določitev novih tokov procesa izvajanja administrativnih postopkov
- izboljševanje zadovoljstva kupcev s skrajševanjem časov in ciklov pri zaključevanju nalog v administrativnih procesih
- uvedba rednih dnevnih oddelčnih koordinacijskih sestankov in standardiziranih oblik poročanj v administrativnih procesih
- vzpostavljanje in spodbujanje »vitke kulture poslovanja«, ti temelji na odnosih, splošnem razumevanju vrednot podjetja in IT podprtih procesih dela
- učenje, usposabljanje, treniranje in mentorstvo članov administracije pri uporabi LEAN metodologije
- izvajanje prenosa dobrih praks in usklajevanje strategij vitkega poslovanja s povezanimi družbami v skupini

- vsaj 3 leta predhodnih delovnih izkušenj na področju optimizacije procesov v administraciji
- napredno poznavanje in praktična uporaba orodij vitkega poslovanja
- izkušnje z vodenjem projektov in izvajanju delavnic
- 2. bolonjska stopnja oziroma univerzitetna izobrazba tehnične ali organizacijske smeri
- aktivno znanje angleškega jezika (dodatno znanje nemškega jezika je prednost)
- poznavanje vplivov IT povezanosti na vitko izvajanje aktivnosti v administraciji
- izrazite organizacijske in komunikacijske sposobnosti
- strukturiran pristop k implementaciji, ciljno naravnana miselnost, dobre analitične sposobnosti in sposobnosti reševanja problemov
- samoiniciativnost, občutek za delo z ljudmi in za delo v skupini - sposobnost timskega dela
- zmožnost prenašanja znanja na sodelavce
- odgovornost in sposobnost avtonomnega odločanja

V kolikor ste pozitivno naravnani, imate občutek za delo z ljudmi, predvsem pa motivacijo, da z uvedbo vitkega poslovanja doprinesete k učinkovitosti in še večji uspešnosti našega podjetja ter izpolnjujete ostale zahteve delovnega mesta vas vabimo, da se nam predstavite z življenjepisom.

Vaše prijave z vašim življenjepisom pričakujemo preko linka za prijavo.

Strokovna izobrazba:

VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

3

Jeziki:

Angleški (napredno), Nemški (prednost)

- poslovne izzive v matičnem podjetju mednarodne skupine, ki sodeluje s svetovno znanimi kupci in dobavitelji
- delovno mesto z visoko stopnjo avtonomije in odgovornosti, ki ima velik doprinos pri zagotavljanju zadovoljstva kupcev ter direkten vpliv na uspešnost poslovanja podjetja in skupine
- možnost dolgoročne zaposlitve v stabilnem, hitro rastočem in na tujih trgih prepoznavnem podjetju
- sodelovanje v ekipi strokovnjakov, kjer so dobri odnosi tako s partnerji kot sodelavci ključnega pomena
- delo v okolju, kjer sta skrb za zdravje ter usklajenost dela in družinskega življenja pomembna vrednota
- nenehna interna in eksterna izobraževanja ter možnost osebne in karierne rasti

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije

Kraj dela:

Pomurska