Deloglasnik - Pravnik (m/ž) - Ljubljana - TERNIS, poslovne in finančne rešitve, d.o.o.
Pošlji prijatelju

Pravnik (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • TERNIS, poslovne in finančne rešitve, d.o.o.

Družba TERNIS, poslovne in finančne rešitve, d.o.o. je bila ustanovljena s ciljem zagotavljanja pogojev za uspešno in varno poslovanje naših naročnikov na področju odločanja in izvedbe tekočega poslovanja v dolžniško-upniških razmerjih.

V luči tega cilja smo pod registrirano storitveno znamko FIDEM – upravljanje terjatev razvili inovativen in celostni pristop k upravljanju s terjatvami s katerim našim naročnikom nudimo visoko profesionalno, strokovno ter učinkovito rešitev za težave z neplačniki, kar nas uvršča med vodilne ponudnike na področju upravljanja slabih terjatev v Sloveniji.

Z jasno in dolgoročno vizijo poslovanja in razvoja ustvarjamo prosperitetno okolje za vse, ki jih vodita podjetnost in zaupanje v uspeh.

Opis delovnega mesta

V želji po utrditvi svoje prisotnosti na domačem trgu ter širše v regiji vabimo k sodelovanju več novih sodelavcev, ki bodo pripomogli k doseganju regionalnih strateških in poslovnih ciljev družbe.

K sodelovanju tako vabimo osebe, ki imajo veselje do dela, željo po osebni in poslovni rasti, v novih izzivih vidijo priložnost, sprejemajo vseživljenjsko učenje, so se pripravljene dokazovati z delom ter rasti skupaj z dejavnostjo.

Področja dela (predvsem, ne pa izključno):
- izvršilno pravo
- insolvenčno pravo
- gospodarsko pravo
- kazensko pravo
- upravljanje slabih terjatev (zlasti izvensodna izterjava)

- univerzitetno izobrazbo pravne smeri oz. magisterij prava (VII. stopnja)
- afiniteto do dela z ljudmi
- afiniteto do telefonskega dela
- odlično usposobljenost za delo z osebnim računalnikom (MS Office, internetni brskalniki …)
- sposobnost za timsko delo
- željo po učenju in napredovanju
- zagnanost, vztrajnost, iznajdljivost, prilagodljivost, organiziranost, osebno urejenost

Prednost bodo imeli kandidati:
- z izkušnjami na področju upravljanja s slabimi terjatvami
- z izkušnjami pri delu v pravni ali odvetniški pisarni
- z opravljenim pravniškim državnim izpitom (PDI)
- z izkazano podjetnostjo
- iz subvencioniranih skupin ZRSZ

Kandidati, ki bodo uvrščeni v ožji izbor, bodo povabljeni na razgovor.

Vaše prijave pričakujemo preko linka za prijavo.

Veselimo se srečanja z vami.

VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja, VIII/1. magisteriji znanosti

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

- redno delovno razmerje za nedoločen čas s polnim delovnim časom in poizkusno dobo 6 mesecev,
- začetna plača 1.836,00 EUR bruto + materialni stroški (prevoz, malica),
- dinamično, samostojno in izzivov polno delo,
- urejeno in prijazno delovno okolje,
- mentorstvo pri poklicni in osebnostni rasti.

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Plača:

Od 1836 EUR

Druge informacije

Kategorije:

Pravo

Kraj dela:

Osrednjeslovenska