Deloglasnik - Vodja upravljanja objektov (m/ž) - Ljubljana - VALINA UPRAVLJANJE, DRUŽBA ZA UPRAVLJANJE, D.O.O.
Pošlji prijatelju

Vodja upravljanja objektov (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • VALINA UPRAVLJANJE, DRUŽBA ZA UPRAVLJANJE, D.O.O.
  • Naslov: LITIJSKA CESTA 45, Ljubljana

Skupina Valina ima več kot 25-letno tradicijo na področju čiščenja, varovanja in upravljanja. Zaposlujemo več kot 400 ljudi in ustvarjamo več kot 6 mio EUR prihodkov od prodaje. Smo resen in zanesljiv poslovni partner. Storitve opravljamo strokovno, kompetentno in zavzeto. Stalne spremembe poslovnega okolja in trga so naše priložnosti za izboljšave in razvoj.

Opis delovnega mesta

K sodelovanju vabimo visoko motivirano osebo za delo na naslednjem delovnem mestu v podjetju Valina upravljanje d.o.o.

Delovno mesto: Vodja upravljanja objektov (m/ž).

Opis del in nalog
- vodenje oddelka (koordinacija, kontrola, vodenje delavcev in delovnih nalog)
- vodenje in nadzor dela na objektih in vzpostavitev ustreznih načrtov in procesov dela
- priprava ponudb, prodajne predstavitve in pridobivanje novih strank
- spremljanje in poznavanje konkurence
- vodenje statistike kupcev, partnerjev in rezultatov
- kvartalna priprava rezultatov in poročanje vodstvu družbe

Kraj opravljanja dela: V pisarni in na terenu.

- vsaj VI. ali VII. stopnja izobrazbe, prednost imajo kandidati z izobrazbo s področja tehničnih smeri
- 2 leti delovnih izkušenj na vodstvenem položaju
- znanje MS Office
- poznavanje programa iMagine je prednost
- natančnost, urejenost, komunikativnost, prilagodljivost in odgovornost za opravljeno delo
- nekonfliktnost, pozitivna naravnanost
- vozniški izpit B kategorije

Zahtevana znanja:
- dobro poznavanje dejavnosti upravljanja ter področne zakonodaje
- sposobnost analitičnega razmišljanja in reševanja zahtevnejših primerov
- dobro pisno in pogovorno izražanje
- organizacijske in vodstvene sposobnosti
- sposobnost usposabljanja zaposlenih in vodenja ekipe zaposlenih ter organizacije dela v podjetju
- visoka stopnja računalniške pismenosti

Pričakujemo prijave kandidatov, ki so se odločili, da svojo poslovno pot nadaljujejo v drugem okolju in ki jim predstavlja sodelovanje oziroma delo v skupini Valina izziv.

Prijave posredujte preko linka za prijavo, najkasneje do 21.11.2019.

VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja, VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

2

Vozniško dovoljenje:

B

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Kaj vam ponujamo

- pridobivanje znanja in izkušenj v uspešnem podjetju
- delo za polni delovni čas
- zaposlitev za nedoločen čas
- služben avto in telefon
- stimulativno nagrajevanje
- urejene delovne razmere
- možnost nastopa dela takoj oziroma po dogovoru

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije