Deloglasnik - Skrbnik ključnih strank v prodaji (m/ž) - Celje - INEL d.o.o.
Pošlji prijatelju

Skrbnik ključnih strank v prodaji (m/ž)

Celje

Rok za prijavo:

Smo hitro rastoče podjetje strokovnjakov z visoko zahtevnimi znanji. Združujemo znanja s področja elektronike, informatike in strojništva. Ukvarjamo se z proizvodnjo tehnološko in informacijsko zahtevnih naprav za označevanje in verifikacijo izdelkov v farmacevtski in drugih industrijah ter z izdelavo naprav za etiketiranje različnih izdelkov. Sodelujemo z največjimi slovenskimi podjetji s področja farmacije, živilske industrije, industrije avtomobilskih delov, elektroindustrije, industrije gradbenega materiala ipd. ter s specializiranimi tujimi podjetji s področja izdelave opreme za farmacevtsko industrijo.

Opis delovnega mesta

- pridobivanje novih kupcev
- samostojna priprava ponudb za tehnično kompleksne naprave (tehnična specifikacija in komercialni del)
- vodenje projektov
- tehnično svetovanje
- komunikacija s strankami
- prodajne in po prodajne aktivnosti

- univ. dipl. ing. mehatronike, informatike, elektrotehnike ali strojništva ali primerne delovne izkušnje sorodnih panog
- pričakujemo izkušnje na področju izdelave ponudbene dokumentacije, vodenja projektov in priprave tehničnih specifikacij
- izkušnje na področju prodaje in vodenja projektov
- samostojnost, samoiniciativnost in interdisciplinarnost
- željo po interdisciplinarnem znanju
- aktivno znanje slovenskega in angleškega jezika
- smisel za timsko delo

Če se želite pridružiti naši ekipi in izpolnjujete navedene pogoje, vas vabimo, da se prijavite najkasneje do 15.12.2019, preko linka za prijavo.

Strokovna izobrazba:

VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

1-3

Jeziki:

Slovenski (osnovno), Angleški (osnovno)

Kaj vam ponujamo

- stabilno in stimulativno plačilo
- možnost napredovanja
- pridobivanje znanj in izkušenj s področij avtomatizacije
- spoznavanje in združevanje različnih znanj s področja informatike, elektrotehnike, strojništva in mehatronike
- širok spekter različnih znanj
- spoznavanje visokotehnološke opreme
- delo v mladem in inovativnem kolektivu
- razgibano in kreativno delovno okolje
- raznolike aktivnosti na področju promocije zdravja na delovnem mestu

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Kraj dela:

Savinjska