Deloglasnik - Vodja projektov (m/ž) - Ljubljana - IMODE spletne in kreativne rešitve d.o.o.
Pošlji prijatelju

Vodja projektov (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • IMODE spletne in kreativne rešitve d.o.o.

Opis delovnega mesta

- načrtovanje, organiziranje in vodenje del na projektih razvoja in implementacije programskih rešitev
- spremljanje procesov in koordinacijo dela
- spremljanje kakovosti, stroškov in časovne skladnosti s pogodbenimi obveznostmi
- pripravo in skrb za projektno dokumentacijo, vmesno in končno poročanje o poteku in / ali rezultatih projekta
- sodelovanje pri pripravi aktov s področja svojega delokroga
- izobraževanje in deljenje znanja z zaposlenimi v družbi
- priprava tehničnih procesov in pisanje tehnične dokumentacije za obstoječe in nove aplikacije
- reševanje tehničnih nalog in problemov, ki se v ekipi pojavijo v času razvoja

- visokošolska 1. stopnje, visokošolska strokovna (prejšnja) ipd., Ekonomija

Pričakujemo: VI. stopnja strokovne izobrazbe, vsaj dve leti delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu, odgovornost, samostojnost, sposobnost predvidevanja situacij, natančnost, sposobnost timskega dela, organizacijske sposobnosti, analitične sposobnosti ter dobro reševanje problemov, poznavanje operacijskega sistema Windows in osnovnih programskih orodij Microsoft, poznavanje IT tehnologije z vidika spletnih storitev (programska oprema), poznavanje agilnih metodologij, izkušnje z metodologijami in praksami agilnega razvoja programske opreme, izkušnje s področja vodenja projektnih timov IT tehnologij, veselje do dela in pripravljenost na nenehno izpopolnjevanje, aktivno znanje angleškega jezika, vozniški izpit B kategorije.

VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

2

Jeziki:

Angleški (napredno), Hrvaški (napredno), Nemški (napredno), Slovenski (napredno)

Vozniško dovoljenje:

B

Kaj vam ponujamo

Nudimo:
- odlične delovne pogoje v mladem, rastočem kolektivu v Ljubljani
- sodelovanje pri razvoju vrhunskih rešitev
- možnost strokovnega in osebnega razvoja
- stimulativno nagrajevanje
- plača od 1.600 € - 2.200 € neto
- sklenitev delovnega razmerja za določen čas s 6 mesečnim poskusnim delom

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Kraj dela:

Osrednjeslovenska