Deloglasnik - Monter - mehatronik (m/ž) - Križevci pri Ljutomeru - GEA VIPOLL d.o.o.
Pošlji prijatelju

Monter - mehatronik (m/ž)

Križevci pri Ljutomeru

Rok za prijavo:

Opis delovnega mesta

V podjetju GEA VIPOLL, Oprema za industrijo tekočin d.o.o. iščemo novega sodelavca za zasedbo delovnega mesta: Monter - mehatronik (m/ž).

Naloge in odgovornosti:
- izvaja elektro in mehansko montažna dela na območju družbe in na terenu
- odkriva in odpravlja napake ter težave pri delovanju strojev (mehanska in elektro oprema)
- opravlja mehanska, elektro vzdrževalna dela na strojih
- opravlja servisne preglede strojev
- pripravlja servisna poročila o stanju strojev oz. opreme pri strankah
- optimizira obstoječe proizvodne linije
- na terenu sledi navodilom vodje montažne skupine oz. projektnega vodje

Ob odsotnosti projektnega vodje in vodje montažne skupine skrbi in odgovarja za:
- vodenje montažne skupine
- primopredajno dokumentacijo
- pripravo dnevnih terminskih planov za izvajanje del na terenu in pripravo poročil v elektronski obliki, ki jih posreduje nadrejenim
- izvajanje izobraževanj uporabnikov in vzdrževalcev strojev na terenu in na območju družbe
- strokovno in racionalno izvedbo montaž na območju družbe in na terenu
- dela na višini, upravlja z viličarjem, mostnim dvigalom in dvižno ploščadjo

Pogoji

- V. stopnja izobrazbe;
- vsaj 1 leto izkušenj z delom na montaži;
- zanesljivost, samostojnost, organiziranost, izkušenost in odgovornost;
- znanje vsaj enega tujega jezika, govorno in pisno (znanje drugega tujega jezika je prednost);
- osnovno znanje računalništva

Prijavite se preko linka za prijavo.

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Delovne izkušnje (v letih):

1

- zaposlitev za določen čas, kasneje možnost redne zaposlitve za nedoločen čas
- dinamično delovno mesto s širokim spektrom delovnih nalog
- stimulativen in reden osebni dohodek
- strokovno in osebno rast
- možnost dodatnega izobraževanja in usposabljanja

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije