Deloglasnik - Delavec v proizvodnji (m/ž) - Žiri - POCLAIN HYDRAULICS d.o.o.
Pošlji prijatelju

Delavec v proizvodnji (m/ž)

Žiri

Rok za prijavo:

  • POCLAIN HYDRAULICS d.o.o.

Družba POCLAIN HYDRAULICS d.o.o. Žiri je del francoske skupine POCLAIN HYDRAULICS GROUP. Naši visoko usposobljeni strokovnjaki razvijajo in tržijo tehnološko najnaprednejše sisteme hidravličnega prenosa moči na globalnem trgu. Proizvajamo hidravlične komponente in sisteme za najzahtevnejše kupce.

Opis delovnega mesta

Je med vašimi novoletnimi obljubami tudi menjava službe? Vabimo vas na razgovor in mogoče ravno pri nas najdete željene izzive!

Vabimo vas, da se nam pridružite kot: Delavec v proizvodnji - CNC operater (m/ž).

- V., IV., oz. III. stopnjo izobrazbe, zaželeno strojne ali kovinarske smeri
- Izkušnje v proizvodnji so prednost

Vašo prijavo z življenjepisom in dokazili o izpolnjevanju pogojev pričakujemo do 03.02.2020. preko linka za prijavo.

III. stopnja – nižje poklicno izobraževanje (2 letno), IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno), V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Delovno razmerje bomo sklenili za določen čas (začasno povečan obseg dela), s polnim delovnim časom in možnostjo zaposlitve za nedoločen čas.

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije

Kraj dela:

Gorenjska