Deloglasnik - Svetovalec pri prodaji na lesnem oddelku (m/ž) - Maribor - BAUHAUS trgovsko podjetje d.o.o.
Pošlji prijatelju

Svetovalec pri prodaji na lesnem oddelku (m/ž)

Maribor

Rok za prijavo:

  • BAUHAUS trgovsko podjetje d.o.o.

Smo ekipa izkušenih in visoko motiviranih strokovnjakov, specializiranih za reševanje kompleksnih analitičnih izzivov.Delujemo na področju modernizacije podatkovnih skladišč, implementacije rešitev za poslovno odločanje/vizualizacijo podatkov, prediktivno analitiko, planiranje poslovanja in analitičnega CRM-ja. Zaupajo nam ugledna podjetja, kot so Zavarovalnica Triglav, NLB, Petrol, A1, Abanka, Elektro Ljubljana, Elektro Maribor, Nova KBM, Valeant (PharmaSwiss), Zavarovalnica Sava in druga podjetja doma ter v regiji.

Opis delovnega mesta

V naš tim vabimo novega sodelavca za delovno mesto:
Svetovalec (m/ž) pri prodaji na lesnem oddelku (laminati, parketi, stavbno pohištvo,..) v poslovalnici v Mariboru.

Naloge in odgovornosti:
- delo na žagi
- delo z viličarjem
- pomoč strankam
- zlaganje blaga

Pogoji

- poznavanje materialov

Vaše prijave pričakujemo preko portala Deloglasnik.

- zaposlitev za določen čas 6 mesecev, z možnostjo podaljšanja
- nastop dela je možen takoj

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Kraj dela:

Podravska