Deloglasnik - Oracle E-Business Senior Razvijalec / Senior Oracle E-Business Suite Developer (m/ž) - Bruselj - ENTERPRYZE d.o.o.

Oracle E-Business Senior Razvijalec / Senior Oracle E-Business Suite Developer (m/ž)

Bruselj, Belgija

Rok za prijavo:

  • ENTERPRYZE d.o.o.

Smo mednarodno svetovalno podjetje, specializirani smo za zagotavljanje številnih svetovalnih storitev, zunanjih rešitev in storitev razvoja aplikacij za vladne in nevladne organizacije.

Opis delovnega mesta

Če vas zanima nov izziv v mednarodni organizaciji vas vabimo, da se prijavite za Oracle E-Business Senior Razvijalec.

Naloge:
- izvaja tehnično in funkcionalno podporo na naslednjih področjih:
- Oracle E-Business Suite Financials
- Oracle Performance Management Enterprise
- Oracle Enterprise Asset Management Enterprise
- Enterprise Single Sign-On Suite Plus
- širi zmogljivosti za različna omrežja/okolja
- izboljšuje integracijo med OT Documentum, Microsoft SharePoint in spletnimi aplikacijami
- zagotavljanje novih zmogljivosti/funkcionalnosti za podporo spremembam poslovnih praks

Duties / role:
- technical and functional support in the following areas:
- expansion of capabilities to different networks/environment
- enhanced integration between OT Documentum, Microsoft SharePoint, and Web based applications
- provide new capabilities/functionality to support changing business practices
- support of Commercial-off-the shelf applications

Pogoji

- aktivno znanje angleškega jezika
- vsaj 5 let izkušenj v oblikovanju rešitev po meri za Oracle E-business Suite (EBS) r11 ali višja
- široke izkušnje pri uporabi naslednjih tehnologij: Oracle forms Developer, Poročil Oracle Designer, Oracle Application Framework, Oracle Workflow Builder, Oracle BI Publisher, Oracle Approvals Management
- razumevanje konceptov javnih finance, konceptov in poslovnih procesov Oracle R12 INV in FA modulov, za interakcijo, ki omogoča učinkovito poslovanje
- več kot 3 leta izkušenj na področju strokovnega razvoja programske opreme: JAVA, J2EE, J2SE, HTML, in spletne storitve
- temeljito razumevanje temeljnih Oracle E-Business Suite podatkovnega modela s tabelami in podatkovnimi zbirkami, še posebej v glavni knjigi, nabava, obveznosti, terjatve, denarna sredstva, človeški viri in projekti
- integracija drugih aplikacij z Oracle EBS
- široko poznavanje Oracle SQL in PL/SQL
- oblikovanje zbirk podatkov, poznavanje ‘star’ shem in podatkovnih kock

- high proficiency level in English language
- 5+ years of experience in building custom extensions for Oracle E-business Suite (EBS) r11 or higher
- extensive experience in the use of the majority of the following technologies: Oracle Forms Developer, Oracle Reports Designer, Oracle Application Framework, Oracle Workflow Builder, Oracle BI Publisher, Oracle Approvals Management
- understanding of Public Sector Financials concepts and business processes of Oracle R12 INV and FA modules in order to interact with the business group effectively
- 3 +years of experience in professional software development in JAVA, J2EE, J2SE, HTML, and web services
- thorough understanding of the underlying Oracle E-Business Suite data model with its tables and database packages, especially General Ledger (including encumbrance accounting), Purchasing, Payables, Accounts Receivables, Cash Management, Human Resources and Projects modules
- experience of integrating Oracle EBS with other applications
- extensive knowledge of the Oracle SQL and PL/SQL
- proven experience to create Database views, procedures, functions and packages
- knowledge of star schemas and database cubes

Kaj vam ponujamo

- edinstvene izkušnje v prepoznavni mednarodni organizaciji
- priložnost za delo na dolgi rok z najsodobnejšo tehnologijo
- osebni in karierni razvoj
- raznoliko delo s profesionalnim in zavzetim timom

- unique experiences in a recognizable international organization
- opportunity to work long-term with the latest technology
- personal and career development in a diverse environment with a professional and committed team

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Kraj dela:

Tujina