Deloglasnik - Strokovni sodelavec na področju zagotavljanja kakovosti zdravil (m/ž) - Ljubljana - Alkaloid - int d.o.o.

Strokovni sodelavec na področju zagotavljanja kakovosti zdravil (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • Alkaloid - int d.o.o.

Opis delovnega mesta

Glavni cilji in naloge delovnega mesta:
- sodelovanje pri ohranjanju in izboljševanju sistema kakovosti,
- priprava in preverjanje dokumentacije za sproščanje zdravil v promet,
- sodelovanje pri obvladovanju sprememb,
- pregled zdravil – kontrola kakovosti,
- obravnavanje vrnjenih izdelkov, reklamacij, odpoklicev in ponaredkov,
- sodelovanje pri raziskavah za ugotavljanja neskladij ,
- sodelovanje pri določevanju ocen tveganj,
- sodelovanje pri določanju in izvajanju CAPA,
- sodelovanje pri internih in eksternih presojah,
- sodelovanje pri internih izobraževanjih,
- sprejem, shranjevanje, izdaja in transport zdravil, ter pregled dokumentacije, ki omogoča sledljivost zdravil

Pogoji

Obvezni pogoji za zasedbo delovnega mesta:
- zaključen univerzitetni študij smeri: farmacija
- aktivno znanje slovenskega in angleškega jezika
- izkušnje na primerljivih delovnih mestih v farmacevtskem podjetju
- znanje računalništva (okolje Windows, orodja MS)

Od bodočih sodelavcev/sodelavk pričakujemo tudi naslednje kompetence:
- komunikativnost
- dobra organiziranost
- visoka stopnja osebne integritete
- zmožnost vzpostavljanja dobrih medosebnih odnosov, timska naravnanost
- ciljna orientiranost
- fleksibilnost

V kolikor izpolnjuješ pogoje iz opisa te vabimo, da nam svoj CV in motivacijsko pismo v slovenskem in angleškem jeziku posreduješ preko portala Deloglasnik.

Strokovna izobrazba:

VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Jeziki:

Slovenski (napredno), Angleški (napredno)

Kaj vam ponujamo

- zaposlitev za določen čas
- možnost pridobivanja izkušenj v mednarodnem okolju
- urejeno delovno okolje in pogoje dela

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije