Deloglasnik - Prodajalec (m/ž) - Ljubljana - Malalan d.o.o.
Pošlji prijatelju

Prodajalec (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • Malalan d.o.o.

Opis delovnega mesta

Izbrani kandidat/ka bo odgovoren za:
- sprejem strank
- svetovanje in prodajo izdelkov poznanih blagovnih znamk
- urejanje izložb in urejenost delovnega okolja
- sprejem popravil
- vodenje zalog
- postavljanje izložb
- komunikacija s strankami preko telefona in e-pošte
- delo na dogodkih

Pogoji

- vsaj V. stopnja izobrazbe
- pričakujemo dobro znanje angleškega jezika (tako govorno kot pisno)
- znanje ostalih tujih jezikov je prednost
- zanesljivost in poštenost
- komunikativnost in urejenost
- delovne izkušnje so zaželjene niso pa pogoj

Prijave sprejemamo preko portala Deloglasnik.

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Jeziki:

Angleški (osnovno)

Nudimo zanimivo in odgovorno delo v dinamičnem in urejenem okolju, redno plačilo.

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Kraj dela:

Osrednjeslovenska