Deloglasnik - Komisionar (m/ž) - Ljubljana - ATAMA AGENCIJA ZA ZAPOSLOVANJE, D.O.O., LJUBLJANA
Pošlji prijatelju

Komisionar (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • ATAMA AGENCIJA ZA ZAPOSLOVANJE, D.O.O., LJUBLJANA
  • Naslov: SLOVENSKA CESTA 55 C, Ljubljana

Atama je prva slovenska agencija za zaposlovanje. Naši največji odliki sta strokovnost in pristen človeški stik. Ker verjamemo, da je komunikacija ključ do dobrih odnosov, se lahko pohvalimo z več kot 20-letno tradicijo delovanja brez delovno-pravnega spora. Tu smo, da vam prisluhnemo ter vam svetujemo.

Opis delovnega mesta

Za našega naročnika, uspešno in obsežno logistično slovensko podjetje, iščemo nove sodelavce, ki jih veseli opravljanje delovnih nalog na mestu komisionarja. Delo poteka v Ljubljani, iščemo kandidatke in kandidate za daljše časovno obdobje.

Delo zajema:
- delo v skladišču ali hladilnici
- skladiščenje prevzetega blaga
- opravljanje vseh skladiščnih manipulacij z viličarjem, električnim paletnim vozičkom ali ročno
- komisioniranje s skenerjem
- odgovarjanje za poškodbe blaga, inventarja in delovnih sredstev
- druga dela v skladišču po navodilih nadrejenega

Pogoji

- izkušnje z delom v skladišču
- aktivno znanje slovenskega jezika
- slovensko državljanstvo ali osebno delovno dovoljenje

Zaželeno:
- izpit za viličarja

Vaše prijave pričakujemo preko sistema Deloglasnik do 11.4.2020.

Za dodatna vprašanja ter prijave na delovno mesto smo vam na voljo na telefonski številki: 041 778 170 (Janja).

II. stopnja – dokončana osnovna šola, III. stopnja – nižje poklicno izobraževanje (2 letno), IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno), V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Delovne izkušnje (v letih):

0-1

Jeziki:

Slovenski (napredno)

- zaposlitev za določen čas z enomesečnim poskusnim rokom, kasneje za nedoločen čas
- delo poteka v dveh izmenah, od ponedeljka do petka (6.00-14.00, 14.00-22.00)
- poleg osnovne bruto plače (komisionar v hladilnici 1004,33€) se izplačajo dodatki na delovno dobo 0,6%, izmensko delo 10%
- prevoz je plačan 100% mesečne vozovnice javnega prevoza
- prehrana znaša 6,12€/dan
- zaposleni so po določenem času v podjetju upravičeni do bonusa za uspešnost

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije