Deloglasnik - Samostojni računovodja (m/ž) - Ljubljana - ATAMA AGENCIJA ZA ZAPOSLOVANJE, D.O.O., LJUBLJANA
Pošlji prijatelju

Samostojni računovodja (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • ATAMA AGENCIJA ZA ZAPOSLOVANJE, D.O.O., LJUBLJANA
  • Naslov: SLOVENSKA CESTA 55 C, Ljubljana

Atama je prva slovenska agencija za zaposlovanje. Naši največji odliki sta strokovnost in pristen človeški stik. Ker verjamemo, da je komunikacija ključ do dobrih odnosov, se lahko pohvalimo z več kot 20-letno tradicijo delovanja brez delovno-pravnega spora. Tu smo, da vam prisluhnemo ter vam svetujemo.

Opis delovnega mesta

- evidentiranje poslovnih dogodkov v glavni knjigi in analitičnih evidencah, usklajevanje in kontrola analitičnih evidenc z glavno knjigo
- obračun DDV
- saldakonti
- plačilni promet
- izdelava zaključnega računa
- obračun plač, podjemnih pogodb in najemnin
- poročanja zunanjim inštitucijam (FURS, AJPES…)
- komunikacija s strankami (pisna in ustna)
- izterjava dolžnikov

- poznavanje zakonodaje za upravljanje nepremičnin, v kolikor kandidat znanja nima, se pričakuje pripravljenost za učenje
- odlično poznavanje celotnega knjigovodstva
- pripravljenost za delo s programskim orodjem IMAGINE
- dobre komunikacijske in ustne veščine
- dobro poznavanje SRS in ostalih zakonov in predpisov
- odgovornost, strokovnost, samostojnost, zanesljivost in lojalnost in pripravljenost delati v team-u
- kandidat mora imeti izkušnje in odlično poznati celotno knjigovodstvo in računovodstvo

Ste izkušen/a računovodja in iščete stabilno zaposlitev v urejenem delovnem okolju v uspešnem, rastočem kolektivu v Ljubljani, ki se ukvarja z upravljanjem nepremičnin? Potem ne odlašajte s prijavo!

Vaše prijave pričakujemo preko sistema Deloglasnik do 09.04.2020.

Za več informacij pokličite na 01 2300 861 (Anja).

VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja, VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

4-5

- urejeno, stabilno in prijetno delovno mesto v manjšem, uspešnem in rastočem kolektivu
- zagotovljeno brezplačno parkiranje pred poslovno hišo
- po prvem letu zaposlitve vplačevanje v II. steber pokojninskega zavarovanja
- plačilo od 2100 do 2700 eur Bruto - odvisno od znanja in izkušenj
- druge bonitete
- poskusno delo 6 mesecev
- polni delovni čas

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Plača:

Od 2100 do 2700 EUR

Druge informacije