Deloglasnik - Ličar (m/ž) - Ljubljana - ATAMA AGENCIJA ZA ZAPOSLOVANJE, D.O.O., LJUBLJANA
Pošlji prijatelju

Ličar (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • ATAMA AGENCIJA ZA ZAPOSLOVANJE, D.O.O., LJUBLJANA
  • Naslov: SLOVENSKA CESTA 55 C, Ljubljana

Atama je prva slovenska agencija za zaposlovanje. Naši največji odliki sta strokovnost in pristen človeški stik. Ker verjamemo, da je komunikacija ključ do dobrih odnosov, se lahko pohvalimo z več kot 20-letno tradicijo delovanja brez delovno-pravnega spora. Tu smo, da vam prisluhnemo ter vam svetujemo.

Opis delovnega mesta

Za našega naročnika Danfoss Trata d.o.o. iščemo Ličarja (m/ž) v proizvodnji ventilov za centralno ogrevanje.

Naloge in odgovornosti:
- barvanje polizdelkov na lakirni liniji, manipuliranje s polizdelki (obešanje, snemanje, sortiranje, zaščita)
- upravljanje z ročnim dvigalom
- izkušnje na področju barvanja enostavnih izdelkov in ročne spretnosti
- nastavitev in meritev orodij, kakovostno barvanje

Pogoji

K prijavi vabimo kandidate, ki:
- so se pripravljeni učiti, si prizadevajo za lasten strokovni razvoj
- aktivno rešujejo probleme
- spoštujejo dogovorjene roke
- so pri svojem delu natančni, dosledni in zanesljivi
- so timsko orientirani
- zaželena je ali zaključena srednješolska izobrazba (avtoličar) ali izkušnje na področju ličarskih del
- pripravljenost na delo v več izmenah

Vaše prijave pričakujemo preko portala Deloglasnik do 31.03.2020.

Za več informacij smo vam na voljo na telefonski številki 01 23 00 863 ali 031 333 029 (Teja).

Delovne izkušnje (v letih):

0-1

Kaj vam ponujamo

- možnost dolgoročnega sodelovanja
- razgibano in dinamično delo
- izhodiščna plača odvisna od znanja in izkušenj
- bonusi za osebno in poslovno uspešnost
- polni delovni čas
- poskusno delo 1 mesec

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije