Deloglasnik - Električar (m/ž) - Kresnice pri Litiji - ATAMA AGENCIJA ZA ZAPOSLOVANJE, D.O.O., LJUBLJANA
Pošlji prijatelju

Električar (m/ž)

Kresnice pri Litiji

Rok za prijavo:

  • ATAMA AGENCIJA ZA ZAPOSLOVANJE, D.O.O., LJUBLJANA
  • Naslov: SLOVENSKA CESTA 55 C, Ljubljana

Atama je prva slovenska agencija za zaposlovanje. Naši največji odliki sta strokovnost in pristen človeški stik. Ker verjamemo, da je komunikacija ključ do dobrih odnosov, se lahko pohvalimo z več kot 20-letno tradicijo delovanja brez delovno-pravnega spora. Tu smo, da vam prisluhnemo ter vam svetujemo.

Opis delovnega mesta

Za našega naročnika, ugledno slovensko podjetje, iščemo: Električarja (m/ž) za opravljanje enoizmenskega dela v Kresnicah.

Naloge in odgovornosti:
- popravilo električnih strojev in električnih razdelilcev
- skrb za redno, periodično in preventivno vzdrževanje električnih napeljav oz. električnih inštalacij
- vodenje dnevnika o delu
- sodelovanje pri odpravljanju napak pri električnih inštalacijah in strojih
- planiranje in risanje načrtov za vzdrževalna dela (tekoče, preventivno in periodično)
- vzdrževanje reda in čistoče v poslovnem prostoru (električna delavnica)

Pogoji

- vsaj 2 leti delovnih izkušenj v dejavnosti
- pozitiven odnos do dela
- natančnost in zanesljivost
- pravočasno opravljanje dela

Vaše prijave z življenjepisom pričakujemo preko portala Deloglasnik do 20.03.2020.

Za vse informacije smo vam na voljo na številki: 01 230 08 61 (Anja).

IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno), V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Delovne izkušnje (v letih):

2

Kaj vam ponujamo

- enoizmensko delo od ponedeljka do petka
- možnost nastanitve v bližini delovnega mesta
- delo v prijetnem in pozitivno naravnanem kolektivu
- delo s sodobno opremo
- polni delovni čas
- poskusno delo 3 mesece

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Kategorije:

Elektrotehnika

Kraj dela:

Zasavska