Deloglasnik - Tiskar (m/ž) - Ljubljana - ATAMA AGENCIJA ZA ZAPOSLOVANJE, D.O.O., LJUBLJANA
Pošlji prijatelju

Tiskar (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • ATAMA AGENCIJA ZA ZAPOSLOVANJE, D.O.O., LJUBLJANA
  • Naslov: SLOVENSKA CESTA 55 C, Ljubljana

Atama je prva slovenska agencija za zaposlovanje. Naši največji odliki sta strokovnost in pristen človeški stik. Ker verjamemo, da je komunikacija ključ do dobrih odnosov, se lahko pohvalimo z več kot 20-letno tradicijo delovanja brez delovno-pravnega spora. Tu smo, da vam prisluhnemo ter vam svetujemo.

Opis delovnega mesta

Iščemo več tiskarjev (m/ž), ki si želijo delati v proizvodnji.

Delo zajema:
- nastavljanje dvobarvne UV tiskarske linije
- organiziranje in vodenje dela ter zaposlenih na tiskarski liniji
- zagotavljanje potrebnih elementov za delo (dokumentacija, materiali, pomožna sredstva)
- odkrivanje in odpravljanje napak in zastojev med proizvodnim procesom
- zagotavljanje realizacije skladno s plani in normativi
- zagotavljanje predpisane kakovosti in ustrezno ukrepanje v primerih odstopanj

- pričakujemo prijave kandidatov in kandidatk, ki imajo zaključeno tiskarsko ali grafično šolo
- izkušnje niso pogoj! Zaželene so prijave izkušenih delavcev kot tudi začetnikov
- pripravljenost na večizmensko delo
- natančnost, dobre delovne navade, samostojnost pri delu

Če se želite pridružiti ekipi in izpolnjujete navedene pogoje, vas vabimo, da se prijavite preko portala Deloglasnik, najpozneje do 21.03.2020.

Za dodatna vprašanja ter prijave na delovno mesto smo vam na voljo na telefonski številki: 041 778 170 (Janja).

IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno), V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Delovne izkušnje (v letih):

0-1

- nudimo dolgoročno sodelovanje in možnost osebne ter karierne rasti znotraj mednarodnega podjetja
- pogodba o zaposlitvi bo predvidoma sprva sklenjena za določen čas, z uspešnim kandidatom pa je cilj sodelovati na dolgi rok
- redna plačila z vsemi dodatki, redno stimulacijo ter božičnico
- poleg osnovne bruto plače se bodo izplačali še dodatki: 15% na popoldansko izmeno, 50% na nočno izmeno, 50% na nadure, 50% na nedelje in praznike, ter dodatek na neugodne vplive 33,33€
- polni delovni čas
- poskusno delo 1 mesec

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije