Deloglasnik - Preddelavec (operativni tehnolog) (m/ž) - Ljubljana - ATAMA AGENCIJA ZA ZAPOSLOVANJE, D.O.O., LJUBLJANA
Pošlji prijatelju

Preddelavec (operativni tehnolog) (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • ATAMA AGENCIJA ZA ZAPOSLOVANJE, D.O.O., LJUBLJANA
  • Naslov: SLOVENSKA CESTA 55 C, Ljubljana

Atama je prva slovenska agencija za zaposlovanje. Naši največji odliki sta strokovnost in pristen človeški stik. Ker verjamemo, da je komunikacija ključ do dobrih odnosov, se lahko pohvalimo z več kot 20-letno tradicijo delovanja brez delovno-pravnega spora. Tu smo, da vam prisluhnemo ter vam svetujemo.

Opis delovnega mesta

Mednarodno podjetje znotraj območja Ljubljane zaposli več delavcev na delovnem mestu - Preddelavec / operativni tehnolog (m/ž).

Delovne naloge obsegajo:
- nastavitve ter zagon strojev, linij in naprav v mehanski proizvodnji
- menjava orodij na strojih, liniji in na napravah
- izpolnjevanje tehnične dokumentacije
- druge naloge po navodilih nadrejenega...

- zaključena vsaj poklicna šola strojne smeri oziroma druge sorodne tehnične smeri
- zaželene so izkušnje na področju nastavitev ter zagona strojev in naprav v mehanski proizvodnji
- pripravljenost na večizmensko delo
- osnovna računalniška pismenost
- pisno in govorno znanje slovenskega jezika
- tehnična usmerjenost, želja po pridobivanju znanja in učenja, samostojnost

Zaželeno:
- vozniški izpit B-kategorije,
- osnovno znanje angleškega jezika.

Vaše prijave z življenjepisom pričakujemo preko portala Delgolasnik , najpozneje do 21.03.2020.

V primeru morebitnih pomislekov smo vam na voljo na telefonski številki: 041 778 170 (Janja).

- nudimo dolgoročno sodelovanje in možnost osebne ter karierne rasti znotraj mednarodnega podjetja
- pogodba o zaposlitvi bo sprva sklenjena za določen čas, z uspešnim kandidatom pa je cilj sodelovati na dolgi rok
- redna plačila z vsemi dodatki, redno stimulacijo ter božičnico
- poleg osnovne bruto plače se bodo izplačali še dodatki: 15% na popoldansko izmeno, 50% na nočno izmeno, 50% na nadure, 50% na nedelje in praznike, ter dodatek na neugodne vplive 25,00€
- možnost razvijanja lastnega potenciala
- polni delovni čas
- poskusno delo 2 meseca

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije