Deloglasnik - Embedded Firmware developer (m/ž) - Horjul - Metrel d.d.
Pošlji prijatelju

Embedded Firmware developer (m/ž)

Horjul

Rok za prijavo:

  • Metrel d.d.

Metrel je v svetu prepoznaven dobavitelj in proizvajalec visoko kakovostnih elektronskih merilnih in testirnih instrumentov.

Smo med vodilnimi evropskimi proizvajalci elektronskih merilnih več funkcijskih instrumentov. Izvažamo in smo prisotni v več kot osemdeset državah in na vseh celinah sveta.

Opis delovnega mesta

Zaradi novih izzivov na trgu želimo zaposliti novega/o sodelavca/ko.

Delo obsega
- programiranje/debugiranje mikrokontrolerjev v C++/C jeziku
- razvoj konkretnih produktov

Pogoji

Pričakujemo:
- najmanj VII. stopnjo izobrazbe s področja elektrotehnike, računalništva ali informatike
- željo po učenju in izboljševanju embedded programerskih kompetenc
- poznavanje programiranja (jezika C++ / C)
- zanimanje za spoznavanje in učenje novih tehnologij
- samoiniciativnost
- pripravljenost za timsko delo

Opcijsko (kandidat lahko ta znanja osvoji kasneje):
- poznavanje osnovne arhitekture mikrokontrolerjev (npr. ARM)
- poznavanje Real Time operacijskih sistemov
- programiranje vgrajenih sistemov (mikrokrmilniki)
- uporaba Unit Testov
- poznavanje version control sistemov (git, svn)

Prijave sprejemamo preko portala Deloglasnik.

VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja, VIII/1. magisteriji znanosti

Kaj vam ponujamo

- urejeno in ustvarjalno delovno okolje
- izzivov polno delo z možnostjo za osebni in strokovni razvoj, mentorstvo
- možnost dodatnega izobraževanja
- delo s sodobnimi orodji in opremo
- stimulativno nagrajevanje glede na delovno uspešnost in zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev
- nudimo ustvarjalno delovno okolje in dobre možnosti za strokovni razvoj

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Kraj dela:

Osrednjeslovenska