Deloglasnik - Testni inženir programske opreme (m/ž) - Horjul - Metrel d.d.
Pošlji prijatelju

Testni inženir programske opreme (m/ž)

Horjul

Rok za prijavo:

  • Metrel d.d.

Metrel je v svetu prepoznaven dobavitelj in proizvajalec visoko kakovostnih elektronskih merilnih in testirnih instrumentov.

Smo uspešno in rastoče podjetje z lastnim razvojem. Na trgu smo prepoznani kot proizvajalec inovativne in kvalitetne merilne opreme, na področju preskušanja varnosti elektroinštalacij smo vodilni v svetu. 95% svojih izdelkov prodamo na tujih trgih in pod lastno blagovno znamko. V nekaj naslednjih letih nameravamo z različnimi novimi in tehnološko naprednimi produkti še izboljšati naš položaj na trgu. Da bi ta cilj lahko dosegli, pa moramo tem novim izzivom prilagoditi in izboljšati naš proces razvij

Opis delovnega mesta

Zaradi novih izzivov na trgu želimo zaposliti novega/o sodelavca/ko: Testni inženir programske opreme (m/ž).

Opis delovnega mesta.
- sodelovanje z razvojno ekipo tekom razvoja programske opreme
- vzpostavitev testnega okolja
- priprava načrta testiranja, ki zajema vse funkcije in potencialne akcije uporabnika
- izvedba testiranja programske opreme, identifikacija napak (hrošče ter probleme s produktom)
- avtomatizacija testiranja programske opreme
- poročanje o statusu testiranja in problemih

Pogoji

Pričakujemo:
- dobro poznavanje vsaj enega objektno orientiranega programskega jezika (prednost C# , Java)
- dobro poznavanje metod testiranja: Unit-testiranje, integracijsko testiranje, funkcionalno testiranje
- VI. ali VII. Stopnjo izobrazbe smeri računalništvo, elektrotehnika
- natančnost, zanesljivost, večopravilnost
- željo po strokovnem in osebnostnem razvoju
- pozitiven odnos, komunikativnost

Prednost bodo imeli kandidati, ki poznajo:
- Agile software development
- Jira, Confluence
- vsaj eno ogrodje (Framework-a) za testiranja
- MSSQL, SVN

Prijave sprejemamo preko portala Deloglasnik.

VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja, VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

- kreativno in dinamično delo v podjetju z dolgoletno tradicijo ter ugledom na mednarodnih trgih
- urejeno in ustvarjalno delovno okolje
- stabilnost zaposlitve
- možnost za osebni in strokovni razvoj

Delovno razmerje bomo sklenili za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo.

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Kraj dela:

Osrednjeslovenska