Deloglasnik - Tehnik II (m/ž) - Maribor - Marifarm d.o.o.
Pošlji prijatelju

Tehnik II (m/ž)

Maribor

Rok za prijavo:

  • Marifarm d.o.o.

Marifarm d.o.o. je farmacevtsko podjetje, ki deluje na področju pogodbenih storitev, povezanih s proizvodnjo in pakiranjem farmacevtskih izdelkov.

Opis delovnega mesta

Naloge in obveznosti:
- organizira proizvodne aktivnosti
- nadzoruje in zagotavlja izvajanje nalog v izmeni glede na proizvodne količine in nadzoruje predpisane pogoje. spremlja predpisane časovne okvirje pri izvajanju delovnih nalog
- zagotavlja in nadzoruje upoštevanje proizvodnih in delovnih predpisov
- preverja in kontrolira pravilnost izračunanih količin surovin in materialov
- zagotavlja pravočasen vnos surovin in materialov v proizvodnjo. preverja prisotnost dovoljenja za uporabo surovin. oblikuje ustrezne protokole pri odkritju skritih napak pri surovinah in materialih
- zagotavlja nadzor nad mikroklimatskimi pogoji v proizvodnji v predpisanih časovnih presledkih in v skladu s predpisanimi protokoli
- zagotavlja dosledno izvajanje vseh postopkov in predpisov s strani podrejenega osebja in jih tudi izvaja samostojno v okviru svojih odgovornosti
- zagotavlja pravočasno poročanje o izvajanju vseh vrst tehnoloških navodil in navodil o varnosti delovanja požarne ter električne sisteme osebju v obratu
- zagotavlja pravočasno in pravilno izpolnjevanje protokola proizvodne serije in omogoča analize produktov na vsaki stopnji procesa
na koncu proizvodnje serije preverja pravilnost protokola serije, bilance serije, podpiše protokol serije končnega izdelka in ga pošlje vodji obrata za proizvodnjo
- izvaja registracijo postopka izdelave v ustrezni listini sistema ifs
- zagotavlja nadzor nad blokiranjem opreme pred začetkom tehnološkega procesa in nadzoruje dovoljenja za uporabo opreme z izpolnjevanjem check-in seznama za uporabo
- zagotavlja pravilno in natančno vodenje evidenc tehnološkega postopka, vnos podatkov za spremljanje serije s strani podrejenega osebja
- nadzoruje in zagotavlja delovanje opreme po določenih zmogljivosti
- kontrolira ter zagotavlja učinkovito rabo surovin in materialov med proizvodnim procesom v mejah predpisanih po posameznih fazah v postopku
- organizira in zagotavlja ustrezno evidentiranje in upravljanje z farmacevtskimi in ne farmacevtskimi odpadki ter zagotovi njihovo oddajo v predelavo
v primeru odstopanj glede kakovosti surovin in materialov, parametrov mikroklime, postopkov vzdrževanja, stanja delovne opreme poroča neposredno nadrejenemu ob odkritih odstopanjih in sprejetih odločitvah glede tega
- pravočasno zagotavlja opremo, prostore, potrebne za izvajanje validacijskih postopkov ter spremlja izvajanja validacijskih postopkov. pripravlja in spremlja ureditev validacijskih protokolov v skladu s tehnološkimi postopki
- nadzoruje stanje proizvodnih prostorov med izmeno in zagotavlja ustrezno uporabo proizvodnih zmogljivosti. pravočasno predloži podatke o potrebi za popravke in razloge, ki so privedli do kakršnih koli nedoslednosti
- pravočasno vloži zahtevke za popravilo opreme in prostorov
- redno poroča o novostih in spremembah, usposablja podrejeno osebje ter izpolnjuje ustrezno dokumentacijo
- omogoča pravočasno vodenje zapisov za pregled pogojev in varnosti dela, glede prometnih dnevnikov, skladiščenja in pri delu s strupenimi snovmi, sprejme potrebne ukrepe za odpravo pomanjkljivosti, določa roke odprave/izvedbe ter odgovorno osebo/izvajalca

- 5. stopnjo izobrazbe farmacevtske, kemijske smeri, tehnične ali druge ustrezne smeri
- dobro znanje angleškega jezika
- računalniška znanja (MS Office, Excel, Word)
- pripravljenost na delo v 3 izmenah

Od kandidatov pričakujemo CV v Europass obliki ter kopijo dokazil o izpolnjevanju pogojev.

Prijave sprejemamo preko portala Deloglasnik.

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

Jeziki:

Angleški (osnovno)

Spretnosti:

Word, Excel

- zaposlitev za določen čas 12 mesecev, s poskusnim delom 6 mesecev, zaradi začasno povečanega obsega dela v obratu za proizvodnjo
- fiksni delovni čas (3 izmensko delo)
- organizirano toplo malico
- brezplačno parkiranje v garaži družbe

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije

Kraj dela:

Podravska