Deloglasnik - Operater II (m/ž) - Maribor - Marifarm d.o.o.
Pošlji prijatelju

Operater II (m/ž)

Maribor

Rok za prijavo:

  • Marifarm d.o.o.

Opis delovnega mesta

Marifarm d.o.o. je farmacevtsko podjetje, ki deluje na področju pogodbenih storitev, povezanih s proizvodnjo in pakiranjem farmacevtskih izdelkov.

Naloge in obveznosti Operaterja II:
- upravljanje proizvodne opreme za izdelovanje, polnjenje in pakiranje izdelkov
- priprava in pregled enostavne proizvodne opreme za delovne procese
- izvajanje premontaž in nastavitev enostavne opreme
- čiščenje enostavne proizvodne opreme in prostorov
- pomoč pri čiščenju manj zahtevne in najzahtevnejše opreme
- izvajanje procesov izdelave, polnjenja in pakiranja izdelkov na enostavni opremi v skladu s predpisanimi postopki
- izvajanje »Line clearance« pred pričetkom procesa
- samostojno izvajanje medprocesnih kontrol na procesih ročnega pakiranja

- 5., 4. ali 3. stopnja izobrazbe elektro, strojne ali druge ustrezne smeri; (4. stopnja – 6 mesecev delovnih izkušenj, 3. stopnja – 1 leto delovnih izkušenj)
- osnovno znanje angleškega jezika
- pripravljenost na delo v 3 izmenah

Od kandidatov pričakujemo CV v Europass obliki ter kopijo dokazil o izpolnjevanju pogojev.

Prijave sprejemamo preko portala Deloglasnik.

III. stopnja – nižje poklicno izobraževanje (2 letno), IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno), V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

- zaposlitev za določen čas 12 mesecev, s poskusnim delom 4 mesece, zaradi začasno povečanega obsega dela v obratu za proizvodnjo
- fiksni delovni čas (3 izmensko delo)
- organizirano toplo malico
- brezplačno parkiranje v garaži družbe

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije

Kraj dela:

Podravska