Deloglasnik - Odgovorna oseba QP, RP (m/ž) - Maribor - Marifarm d.o.o.
Pošlji prijatelju

Odgovorna oseba QP, RP (m/ž)

Maribor

Rok za prijavo:

  • Marifarm d.o.o.

Opis delovnega mesta

Opis delovnega mesta:
- opravljanje funkcije odgovorne osebe za sproščanje posameznih serij zdravil (QP-Qualified person), ki je nenehno dosegljiva
- opravljanje funkcije odgovorne osebo za sprejem, shranjevanje, izdajo in transport zdravil ter pregled dokumentacije, ki omogoča sledljivost zdravil (RP - Responsible person)

Podrobnejši opis delovnih nalog:
- vodenje registra sproščenih serij zdravil
- zagotavljanje, da je posamezna serija zdravila izdelana v skladu z zahtevami GMP (Dobre proizvodne prakse), Dovoljenjem za promet z zdravilom in drugimi regulatornimi zahtevami
- sledenje celotni dobavni verigi zdravilne učinkovine, pomožnih snovi, pakirnih materialov ter končnega izdelka do sprostitve na osnovi dokumentacije
- zagotavljanje, da so vsi obrati, kjer poteka proizvodnja, preizkušanje in certificiranje posamezne serije zdravila skladni z zahtevami v Dovoljenju za promet z zdravilom na izbranem teritoriju/državi
- zagotavljanje, da so vsi zapisi o proizvodnji in preizkušanju serije zdravila ustrezni in popolni ter potrjeni s strani pristojnih oseb. Vse predpisane medprocesne kontrole in preverjanja morajo biti izvedena
- zagotavljanje, da je bil vpliv katerekoli spremembe v proizvodnem procesu ali pri procesu preizkušanja ovrednoten in da so morebitna dodatna preizkušanja ali preverjanja zaključena
- zagotavljanje, da so vsi nepričakovani odstopi ustrezno obravnavani in raziskani ter da je njihov vpliv na certificiranje serije ovrednoten
- usklajevanje in izvedba odpoklicev zdravil
- zagotavljanje učinkovite obravnave pritožb zadevnih strank
- zagotavljanje, da so dobavitelji in stranke odobreni
- zagotavljanje upoštevanja dodatnih zahtev, ki so za nekatere proizvode določene z nacionalno zakonodajo

- Magistra farmacije, medicine, kemije ali druge ustrezne smeri, ki izpolnjuje pogoje za QP in RP v skladu z določili Zakona o zdravilih
- vpis v register odgovornih oseb za sproščanje zdravil
- najmanj 2 leti praktičnih izkušenj na področju analize kakovosti zdravil, količinske analize učinkovin ter preizkušanja in preverjanja za potrebe - zagotavljanja kakovosti zdravil
- zelo dobro znanje angleškega jezika
- računalniška znanja (MS Office, Word, Excell, Power Point, Project, Visio, Internet)

Od kandidatov pričakujemo CV v Europass obliki (v slovenskem in angleškem jeziku) ter kopijo dokazil o izpolnjevanju pogojev.

Prijave sprejemamo preko portala Deloglasnik.

Strokovna izobrazba:

VIII/1. magisteriji znanosti

Delovne izkušnje (v letih):

2

Jeziki:

Angleški (napredno)

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Internet

Kaj vam ponujamo

- pogodbo za nedoločen čas, s poskusnim delom 6 mesecev
- izjemen izziv, možnost dodatnih usposabljanj, možnost osebnega razvoja ter sodelovanje in podporo pri delu s strokovnjaki iz tujine
- organizirano toplo malico
- brezplačno parkiranje v garaži družbe

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Kraj dela:

Podravska