Deloglasnik - Razvojni analitik I (m/ž) - Maribor - Marifarm d.o.o.
Pošlji prijatelju

Razvojni analitik I (m/ž)

Maribor

Rok za prijavo:

  • Marifarm d.o.o.

Marifarm d.o.o. je farmacevtsko podjetje, ki deluje na področju pogodbenih storitev, povezanih s proizvodnjo in pakiranjem farmacevtskih izdelkov.

Opis delovnega mesta

- razvojno in raziskovalno delo
- sodelovanje pri načrtovanju in koordiniranju znanstvenih raziskav
- sodelovanje pri oblikovanju novih teoretičnih in praktičnih rešitev
- povezovanje in posvetovanje z drugimi strokovnjaki
- sodelovanje pri pripravi dokumentacije in izpeljavi postopkov za pridobitev dovoljenj za promet z zdravilom, medicinskim pripomočkom kozmetičnim izdelkom ali prehranskim dopolnilom
- sodelovanje pri zagotavljanju sistema kakovosti
- sodelovanje pri strokovni podpori projektov sektorja za trženje, nabavo in prodajo
- sodelovanje pri strokovni podpori ostalim sektorjem
- razvoj, optimizacija in validacija analiznih metod
- priprava validacijskega protokola in poročila za analizne metode
- priprava stabilnostnih protokolov in poročil za stabilnostne študije
- priprava dokumentacije za analizne postopke
- samostojno ravnanje z zahtevnejšimi merilnimi instrumenti in nadzor oz. podpora analitikom II pri uporabi merilnih instrumentov, vodenje dokumentacije o analizni opremi

- 7. stopnja ali 6/2. stopnja izobrazbe farmacevtske, kemijske, zdravstvene ali druge smeri
- 5 let delovnih izkušenj na področju analitike (HPLC, GC ipd.)
- računalniška znanja (MS Office, Word, Excell, Power Point, Internet, delo s preglednicami in z bazami podatkov)
- poznavanje sodobnih trendov, novosti, blaga, trga in uporabnikov
- zelo dobro poznavanje GMP smernic in zakonodaje s področja proizvodnje zdravil

Od kandidata pričakujemo CV v Europass obliki (v slovenskem in angleškem jeziku) ter kopijo dokazil o izpolnjevanju pogojev.

Prijave sprejemamo preko portala Deloglasnik.

Strokovna izobrazba:

VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

5

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Internet

- zaposlitev za določen čas 1 leta, s poskusnim delom 6 mesecev
- karierni izziv, možnost osebnega razvoja ter sodelovanje in podporo pri delu s strokovnjaki iz tujine
- brezplačno parkiranje v garaži družbe

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije

Kraj dela:

Podravska