Deloglasnik - Vodilni elektromonter (m/ž) - Avstrija, Nemčija - LUNTA INŽENIRING d.o.o.
Pošlji prijatelju

Vodilni elektromonter (m/ž)

Avstrija, Nemčija, Avstrija

Rok za prijavo:

V podjetju Lunta inženiring d.o.o. že od leta 2005 skrbimo za inštalacije električnih napeljav in naprav. Smo podjetje z bonitetno oceno 10, leta 2012 smo prejeli certifikat zaupanja vredno podjetje, v lanskem letu pa smo prejeli najvišjo bonitetno oceno zlati A.

Opis delovnega mesta

Našim fantom se gre zahvaliti, da je podjetje tako uspešno in prav zaradi njihove kvalitete, estetike in discipline imamo povečano povpraševanje po novem kadru in lahko objavimo oglas prostega delovnega mesta.

Trenutno iščemo nove kandidate, katerim kvaliteta in estetika dela niso tuja, kateri znajo delati in so za svoje delo dobro in pošteno plačani.

Opis del in nalog:
- vodenje elektromontažnih del v avtomobilski industriji – transportna tehnika, robotika, (polaganje kabelskih teras, vezanje omaric…itd)
- vodenje elektromontažnih del v klasičnih elektroinštalacijah na novih objektih
- vodenje elektromontažnih del v živilski industriji
- delo poteka v tujini (EU), Avstrija Graz, Nemčija...

Pogoji

Pričakujemo:
- strokovno izobrazbo elektrikar elektronik, alternativno (elektrikar, elektrikar energetik, elektrotehnik)
- odlično razumevanje in govorjenje nemškega in angleškega jezika
- odlično znanje branja in razumevanja elektro planov v avtomobilski industriji (npr. Eplan,...)
- odlično poznavanje klasičnih inštalacij in pripadajočih planov
- delovne izkušnje iz terena in prave osebnostne lastnosti (sposobnost vodenja 10 ali več ljudi, samoiniciativnost, pripadnost podjetju)

V kolikor imate željo po delu in ste se prepoznali v naših vrednotah nam svojo prijavo pošljite preko portala Deloglasnik.

Veselimo se srečanja z vami.

Jeziki:

Nemški (odlično), Angleški (odlično)

- poskusno delo za en mesec z možnostjo podaljšanja pogodbe za nedoločen čas,
- podjetje plača nastanitev v hotelu z zajtrkom ali v apartmajih z možnostjo kuhanja in organiziran prevoz izpred sedeža podjetja
- plačilo odvisno od velikosti skupine in zahtevnosti projekta
- delo poteka v državah EU
- delo se prične takoj
- izplačilo vseh pripadajočih regresov in dopustov

Vrsta zaposlitve:

Določen čas