Deloglasnik - Pospravljalec nakupovalnih vozičkov (m/ž) - Ljubljana - Rudnidis d.o.o.
Pošlji prijatelju

Pospravljalec nakupovalnih vozičkov (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • Rudnidis d.o.o.

Opis delovnega mesta

Mednarodna trgovska veriga E.Leclerc v Ljubljani vabi novega sodelavca, da se nam pridruži v naši družbi.

V naše vrste vabimo Blagovnega manipulanta za pospravljanje nakupovalnih vozičkov pred trgovskim centrom.

Naloge in odgovornosti:
- pospravljanje nakupovalnih vozičkov pred trgovskim centrom
- po potrebi biti v pomoč strankam pri odpremi kupljenega blaga do osebnega vozila
- opravljanje ostalih del po navodilih nadrejenega

- proaktivnost in odgovornost ter dobro fizično pripravljenost
- pogoj je odlično znanje slovenskega jezika

Pričakujemo vašo prošnjo za zaposlitev z življenjepisom do 07.06.2020 preko portala Deloglasnik.

Delovne izkušnje (v letih):

1-3

Jeziki:

Slovenski (odlično)

Kaj vam ponujamo

- dopoldanski polni delovni čas (40h)
- urejen urnik brez dela za praznike
- zaposlitev je za določen čas z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas
- redno plačilo
- socialno varnost
- delo vam omogoča samostojnost pri delu in razvoj osebnih kompetenc
- lahek in hiter dostop z osebnim vozilom ter brezplačen parkirni prostor
- polni delovni čas

Vrsta zaposlitve:

Določen čas

Druge informacije