Deloglasnik - Prodajalec (m/ž) - Lesce - Mercator d.d.
Pošlji prijatelju

Prodajalec (m/ž)

Lesce

Rok za prijavo:

  • Mercator d.d.

Opis delovnega mesta

Med svoje sodelavce vabimo: Prodajalce (m/ž) za sezonsko delo v Marketu Šobec.

Pri svojem delu boste:
- prodajali blago
- svetovali kupcem o prodajnih artiklih in možnostih plačila
- opravljali blagajniško poslovanje in vodili blagajniško dokumentacijo
- zlagali in sortirali blago ter pripravljali blago in prodajni prostor za prodajo
- vodili predpisane evidence in zahtevano dokumentacijo
- označevali blago z maloprodajnimi cenami in predpisano dokumentacijo
- spremljali stanje zalog, evidenco kritičnih rokov in o tem seznanjali nadrejene
- opravljali količinske in kakovostne prevzeme blaga
- zagotavljali prijazno in strokovno storitev

- imate dokončano trgovsko šolo oziroma zaključeno IV. stopnjo izobrazbe
- lahko pridobite potrdilo o nekaznovanosti
- vas veseli delo z ljudmi
- ste pozitivno naravnani in znate to prenašati tudi na druge ljudi, potem je ta priložnost kot nalašč za vas

Vaše prijave z življenjepisom in dokazili o izpolnjevanju pogojev pošljite preko portala Deloglasnik.

Prijave pričakujemo do 20.06.2020. Obravnavali jih bomo zaupno.

Strokovna izobrazba:

IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno)

Pogodbo o zaposlitvi bomo sklenili za določen čas, za čas opravljanja sezonskega dela.

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Sezonsko delo

Druge informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Kraj dela:

Gorenjska