Deloglasnik - Gradbeni delovodja (m/ž) - Ljubljana, teren po Sloveniji - Ortar in Jerman d.o.o.
Pošlji prijatelju

Gradbeni delovodja (m/ž)

Ljubljana, teren po Sloveniji

Rok za prijavo:

  • Ortar in Jerman d.o.o.

Ortar in Jerman d.o.o. je mlado, hitro rastoče podjetje z mlado, a izkušeno ekipo. Ukvarjamo se z izvedbo, svetovanjem in nadzorom manjših in srednje velikih projektov.

Opis delovnega mesta

V svoje vrste vabimo gradbenega delovodjo (m/ž).

Naloge in odgovornosti:
- priprava operativnih planov in potrebe po materialih - količinsko in rokovno
- organizacija delovnih skupin po konstrukcijskih odsekih in vrstah dela
- organiziranje, vodenje, razporejanje ter kontrola operativnih del na gradbiščih
- sodelovanje z varnostnim inženirjem in zagotavljanje zahtev varstva pri delu
- naročanje potrebnega materiala
- preučevanje in izpolnjevanje delovne, materialne in tehnične dokumentacije
- kontrola kvalitete izvedenih gradbenih in kooperantskih del
- količinski nadzor posameznih izvajalcev pri gradnji
- vodenje prisotnosti zaposlenih in kooperantov
- priprava gradbene knjige in dodatnih del (obračun izvedenih del) za potrebe vodje projekta

Pogoji

- sposobnost vodenja gradbene ekipe
- samoiniciativnost
- poštenost
- zanesljivost
- marljivost

Vaše prijave z življenjepisom pričakujemo preko portala Deloglasnik.

III. stopnja – nižje poklicno izobraževanje (2 letno), IV. stopnja – srednje poklicno izobraževanje (3 letno), V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje

- zaposlitev za določen čas z našo željo na kasnejšo zaposlitev za nedoločen čas
- stimulativen osebni dohodek
- polni delovni čas
- poskusno delo 3 mesece
- mesečno plačilo po dogovoru

Vrsta zaposlitve:

Določen čas