Deloglasnik - Vodja prodaje (m/ž) - Ljubljana - ELMA TT d.d.
Pošlji prijatelju

Vodja prodaje (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • ELMA TT d.d.

Podjetje ELMA TT d.d. je uspešno mednarodno podjetje, ki je pri razvoju, proizvodnji in prodaji transformatorjev, dušilk, induktorjev in različnih navitij pomemben poslovni partner več kot 300 kupcem v 28 različnih državah po svetu.

Opis delovnega mesta

Da bomo lažje sledili potrebam naših kupcev v svoje vrste, vabimo visoko motivirano osebo za zaposlitev na delovnem mestu:

Vodja prodaje (m/ž).

Naloge in odgovornosti:
- vodi prodajno področje podjetja v okviru pooblastil in aktivno sodeluje pri razporejanju dela med enotami v podjetju in odvisnimi družbami
- pripravlja elemente za prodajni del letnega gospodarskega načrta podjetja
- predlaga organizacijske spremembe, ki so potrebne za povečanje učinkovitosti poslovanja za področje trženja in logistike ter povečanje prodaje
- zastopa podjetje pri zunanjih poslovnih partnerjih
- vodi projekte - vezane na osvajanje novih programov ter druga dela in naloge iz opisa delovnega mesta

- VII. stopnjo izobrazbe tehnične smeri (elektro ali strojne)
- aktivno znanje nemškega in angleškega jezika
- ustrezne delovne izkušnje s področja prodaje
- poznavanje dela z računalnikom in programsko opremo MS Office
- poznavanje ISO 9001

Osebnostne lastnosti:
- organizacijske sposobnosti
- pozitiven odnos do dela
- samoiniciativnost, inovativnost

Vaše prijave z življenjepisom pričakujemo preko portala Deloglasnik.

Strokovna izobrazba:

VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

4-5

Jeziki:

Nemški (napredno), Angleški (napredno)

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Kaj vam ponujamo

- zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev
- redno in stimulativno plačilo
- polni delovni čas
- mesečno plačilo po dogovoru

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Kraj dela:

Osrednjeslovenska