Deloglasnik - Programer / Razvijalec programske opreme (m/ž) - Ljubljana - ZZI d.o.o.
Pošlji prijatelju

Programer / Razvijalec programske opreme (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • ZZI d.o.o.

ZZI je mednarodno prepoznano podjetje za razvoj programske opreme in ponudnik storitev elektronskega poslovanja v oblaku. Ponudba platform in digitalnih storitev v oblaku se od leta 2014 povezuje pod blagovno znamko bizBox.eu in več kot 10.000 podjetjem ter javnim institucijam omogoča digitalizacijo medsebojnega poslovanja, izmenjavo eDokumentov (EDI), verodostojno elektronsko hrambo (eHramba.si) in avtomatizacijo procesov med partnerji.

Opis delovnega mesta

- programiranje poslovnih aplikacij in storitev
- načrtovanje, razvoj in vzdrževanje programske opreme
- programiranje v Java programskem jeziku
- zagotavljanje kvalitete kakovosti razvoja aplikacij in pomoč pri zagotavljanju pozitivne uporabniške izkušnje
- sodelovanje s projektnim vodjem, razvojno ekipo in analitikom

Pogoji

Pričakujemo:
- sodelavca/ko, ki rad/a dela v skupini zelo različnih ljudi
- samoiniciativnost in odgovornost do dela ter željo po učenju
- poznavanje objektnega pristopa k programiranju in seznanjenost z Java EE tehnologijami, osnove SQL
- 7. stopnjo izobrazbe na področju računalništva in informatike, matematike, fizike…

Iščete nove izzive in si želite sodelovati v spodbudnem in dinamičnem okolju? Pridružite se nam!

Prijavo posreduj preko portala Deloglasnik.

Strokovna izobrazba:

VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Kaj vam ponujamo

- zaposlitev za nedoločen čas
- spoznavanje novih tehnologij in metodologij dela
- kreativno in sproščeno delovno okolje
- sodelovanje pri razvoju naprednih in inovativnih informacijskih rešitev
- prenos znanja z drugih področjih in osebno napredovanje
- možnost brezplačnega parkiranja v bližini
- poln hladilnik in dnevno sveže sadje
- najboljšo kavo v mestu

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Kraj dela:

Osrednjeslovenska