Deloglasnik - Razvijalec programske opreme (m/ž) - Ljubljana - Cosylab d.d.
Pošlji prijatelju

Razvijalec programske opreme (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • Cosylab d.d.

Cosylab je globalno tehnološko podjetje, ki razvija in integrira najsodobnejšo programsko ter strojno opremo za najbolj zahtevne, natančne in napredne sisteme na svetu. Naša programska ter strojna oprema omogočata raziskovalnim inštitutom znanstvene preboje, bolnišnicam boljše zdravljenje raka, organizacijam pa večjo učinkovitost.

Delo v Cosylab-u je odlična priložnost za odkrivanje pristnega skupinskega dela ter poštenih poslovnih odnosov. Zavedamo se pomena dobrih medosebnih odnosov in prijetnega počutja vseh naših zaposlenih in to tudi z veseljem ohranjamo. Smo prijatelji, ponosni, da delamo skupaj in zmožni smo razviti prav vse česar se lotimo. Ob našem delu pa ves čas vneto sledimo tudi našiji misiji: pripeljati znanost do njene skrajnosti.

V Cosylabovem oddelku za razvoj medicinskih naprav iščemo novo okrepitev s sodelavcem/ko v timu razvijalcev programske opreme. Nudimo programske rešitve po naročilu za proizvajalce medicinskih naprav, večinoma iz ZDA. Predvsem smo osredotočeni na sisteme za nadzor gibanja za protonsko terapijo. Tim želimo okrepiti z osebo, ki je ni strah novih izzivov in se je pripravljen izpopolnjevati.

Opis delovnega mesta

Delovne naloge in odgovornosti:
- razvoj programske opreme za protonsko terapijo in druge medicinske naprave
- sodelovanje z SW ekipami iz celotnega sveta
- sodelovanje s strankami: diskusije, zbiranje zahtev, predlaganje rešitev
- iskanje enostavnih rešitev za kompleksne probleme
- nudenje tehnične pomoči strankam na daljavo in/ali (občasno) pri stranki
- razvoj v skladu z medicinskimi standardi
- C++, sistemi za nadzor gibanja, ZeroMQ, DDS, Linux, VxWorks, QT, git, svn...

Pogoji

Pričakujemo:
- znanje programskega jezika C++
- osnove Linuxa
- tekoče pisno in govorno znanje angleškega jezika
- diploma iz fizike, elektrotehnike, računalništva ali drugih ustreznih tehničnih smeri
- dobre komunikacijske sposobnosti, odprtost za timsko delo...

V naš kolektiv se boš super vključil/a, če so ti blizu sledeče vrednote:
- razmišljaš pogumno: si kos vsakodnevnim izzivom, jih sprejmeš kot priložnost za učenje in zanje predlagaš svoje lastne ideje in rešitve
- opravljaš delo ponosno in znaš trdo delati z namenom da so zahteve naših strank uspešno realizirane
- si skromen: ceniš enakopravnost med sodelavci in spodbujaš timsko delo
- da boš užival življenje še bolj, pa poskrbimo mi bodisi s ponedeljkovimi palačinkami, petkovimi masažami in prijetno veliko sobo za druženje, ko rabiš odmor, kavo ali pa si pripravljen odigrat družabno igro s sodelavci

Vabimo te, da se nam pridružiš. Tvojo prijavo oddaj preko portala Deloglasnik.

Prijava naj vključuje:
- življenjepis
- kratko motivacijsko pismo in
- morebitna priporočila

Jeziki:

Angleški (napredno)

- zanimivo in izzivov polno delo v mednarodnem delovnem okolju
- veliko možnosti za osebni in profesionalni razvoj s konkurenčno plačo, ki raste z odgovornostjo
- vso potrebno opremo in izobraževanja za učinkovito opravljanje nalog
- fleksibilni delovni čas z možnostjo občasnega dela od doma
- številne brezplačne športne aktivnosti ter vsakodnevno sveže sadje
- prijetno delovno okolje z odprtimi, ustvarjalnimi in prijaznimi sodelavci

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Kraj dela:

Osrednjeslovenska