Deloglasnik - Vodja poslovnega centra (m/ž) - Maribor - Geaprodukt d.o.o.
Pošlji prijatelju

Vodja poslovnega centra (m/ž)

Maribor

Rok za prijavo:

  • Geaprodukt d.o.o.

Podjetje Geaprodukt d.o.o. je zgodba o uspehu. V tridesetih letih delovanja smo se razvili v veletrgovca z visoko razvitimi storitvami v logistiki. Svoje poslovanje konstantno širimo in izboljšujemo. Na trg uvajamo nove izdelke in storitve. V ta namen usposabljamo svoje zaposlene in nenehno vabimo mlade strokovnjake različnih področjih k sodelovanju. Za pridobivanje izkušenj in prenos znanja imamo usposobljene mentorje, ki vas spremljajo na vaši karierni poti, vam svetujejo in vas podpirajo. Vabimo vas v naš kolektiv, kjer bomo skupaj širili lokalno, nacionalno in mednarodno mrežo na področju distribucije sadja in zelenjave.

Opis delovnega mesta

V naš kolektiv vabimo sodelavca:

Vodja poslovnega centra (m/ž) v Mariboru.

Opis delovnega mesta:
- prodaja in pospeševanje prodaje strankam
- načrtovanje, organiziranje, usklajevanje in kontroliranje dela znotraj oddelka
- priprava in posredovanje navodil podrejenim osebam
- priprava poročil in poročanje vodstvu podjetja
- upravljanje in razporejanje dokumentacije
- nadzor in upravljanje s finančnimi sredstvi poslovnega centra
- odgovornost za doseganje planov na ravni poslovnega centra
- opravljanje drugih del v okviru poklicnega področja

Pogoji

- VII. st. izobrazbe
- komercialna naravnanost
- sposobnost komunikacije in pogajanj
- sposobnost načrtovanja, organiziranja, usklajevanja in kontroliranja dela znotraj oddelka in skladišča
- dobro poznavanje MS Office programskega paketa
- tekoče znanje slovenskega jezika ter dobro znanje angleškega, nemškega ali drugega tujega jezika
- urejenost, samostojnost, samoiniciativnost, ambicioznost in vztrajnost
- osebo z jasnimi cilji, ki ima najmanj 5 let delovnih izkušenj na podobnih področjih
- dolgoročno sodelovanje

Vse, ki ste se v oglasu prepoznali in bi svojo karierno pot želeli razvijati v našem podjetju, vabimo, da nam pošljete svoje prijave z življenjepisom.

Nepopolnih prijav ne bomo obravnavali.

Vaše prijave pričakujemo preko portala Deloglasnik.

Strokovna izobrazba:

VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih):

5

Jeziki:

Slovenski (napredno), Angleški (osnovno), Nemški (osnovno)

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Kaj vam ponujamo

Zakaj GEAPRODUKT d.o.o.?
- smo podjetje z dolgoletno tradicijo
- smo zanesljiv in stabilen delodajalec
- imamo mlado vodstvo in ekipo, ki je željna novih znanj
- imamo možnosti rasti in razvoja z novimi artikli in širjenjem trga
- smo družbeno odgovorni in tržimo izdelke za zdrav življenjski slog
- vsakemu, ki kaže interes in je pripravljen deliti znanje in spretnosti, ponudimo zaposlitev za nedoločen čas
- možnost napredovanja na vseh področjih

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

Kraj dela:

Podravska