Deloglasnik - Računovodja (m/ž) - Ljubljana - HRM REŠITVE d.o.o.
Pošlji prijatelju

Računovodja (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • HRM REŠITVE d.o.o.
  • Naslov: Kotnikova ulica 28, 1000 Ljubljana

Opis delovnega mesta

Za našega naročnika, ki se ukvarja z računovodskim servisem, iščemo novo sodelavko/sodelavca za pozicijo:

Računovodja (m/ž).

Na delovnem mestu boste opravljali naslednje naloge:
- izvajanje dnevnih knjigovodskih opravil, vključno z vodenjem glavne knjige
- obračun plač in drugih osebnih prejemkov
- plačilni promet, plačini plani
- usklajevanje kontov terjatev in obveznosti
- priprava poročil za Banko Slovenije in FURS
- priprava letnih in medletnih poročil, priprava zaključnega poročila
- druga opravila na področju dela, po nalogu nadrejenega

Pričakujemo proaktivnega kandidata/kandidatko z ustreznimi delovnimi izkušnjami, ki ima strokovna znanja na področju dela in želi delati v podjetju kot računovodja.

Za zasedbo delovnega mesta je tako potrebno izpolnjevati naslednje pogoje:
- poznavanje finančno-računovodske in davčne zakonodaje
- napredno znanje programov MS office, predvsem Excel
- ustrezno izobrazbo ekonomske, poslovne ali druge sorodne smeri
- poznavanje uporabe računovodskih programov
- sposobnost logično-analitičnega mišljenja
- natančnost in doslednost pri delu
- veselje do dela s številkami
- samostojnost, komunikacijske in organizacijske sposobnosti
- pripravljenost na timsko delo in usmerjenost k doseganju skupnih ciljev

Če izpolnjujete pričakovanja, vašo vlogo z ustreznimi dokazili pričakujemo preko portala Deloglasnik.

Spretnosti:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Kaj vam ponujamo

- sproščeno in dinamično delovno okolje
- zaposlitev za polni delovni čas, delo v dopoldanskem času
- zaposlitev za nedoločen čas, s 6 mesečnim poskusnim delom
- možnost nadgradnje obstoječega znanja
- plačilo skladno vašemu strokovnemu znanju in izkušnjam na področju dela
- začetek dela takoj

Vrsta zaposlitve:

Nedoločen čas

Druge informacije