Deloglasnik - CRM Consultant (m/ž) - Ljubljana - Span d.o.o.
Pošlji prijatelju

CRM Consultant (m/ž)

Ljubljana

Rok za prijavo:

  • Span d.o.o.

Span je eno izmed vodilnih hrvaških IT podjetij. Več kot 25 let smo posvetili razvoju programske opreme in storitveni ter sistemski integraciji. Trenutno imamo prek 500 zaposlenih na 10 lokacijah na Hrvaškem in drugod po svetu. Najdragocenejši v Spanu so ljudje. Ponosni smo na prijateljsko delovno okolje, ki ga boste deležni tudi sami. Svojim zaposlenim dajemo veliko osebne svobode, vendar od njih pričakujemo tudi veliko mero osebne odgovornosti. Span ti bo dal priložnost za delo na velikih mednarodnih projektih, sodelovanje z vrhunskimi strokovnjaki in dodatno izobraževanje.

Opis delovnega mesta

Iščemo odgovorno osebo, ki bo delala z najnovejšimi Microsoft tehnologijami.

Glavne odgovornosti:
- analiza poslovnih potreb strank in predlaganje ustreznih poslovnih rešitev
- zbiranje in dokumentiranje uporabniških zahtev
- konfiguracija in prilagoditev sistema
- priprava in dobava projektne dokumentacije
- priprava prodajne in razpisne dokumentacije
- priprava in dobava predstavitev za stranke
- podpora strankam

Pogoji

Zahteve in pogoji:
- VI. / VII. stopnja izobrazbe informacijske, ekonomske ali podobne smeri
- dobro znanje pisne in govorne angleščine
- izkušnje z delom na IT projektih za poslovne uporabnike
- sposobnost hitrega učenja in prilagodljivost

Druge zahteve (zaželjeno):
- izkušnje z Microsoft Business Applications rešitvami (Dynamics 365, PowerAutomate, PowerApps, PowerBI)
- pridobljen Microsoft Business Applications certifikat
- vozniški izpit B kategorije

Če imate izkušnje z implementacijo CRM in podporo strankam v smislu prepoznave njihovih potreb, iskanjem možnih rešitev, podporo in vodenjem dobave, je naša CRM ekipa morda popolna izbira za vas.

VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja, VII. univerzitetni programi / 2. bolonjska stopnja

Jeziki:

Angleški (napredno)

- ekipo vrhunskih strokovnjakov in izvrstno podporo ter sinergijo celotne organizacije
- okolje in kultura, ki spodbuja osebno in ekipno rast
- možnost strokovnega izobraževanja in napredovanja
- možnost pridobitve enega ali več strokovnih certifikatov
- delo na velikih in zahtevnih mednarodnih projektih

Vrsta zaposlitve:

Določen čas, Nedoločen čas

Druge informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Kraj dela:

Osrednjeslovenska