Deloglasnik - Strokovni sodelavec na terenu s področja farmacije (m/ž) - območje osrednje, severne in vzhodne Slovenije - Sanofarm d.o.o.
Pošlji prijatelju

Strokovni sodelavec na terenu s področja farmacije (m/ž)

območje osrednje, severne in vzhodne Slovenije

Rok za prijavo:

  • Sanofarm d.o.o.

Opis delovnega mesta

Ambiciozno, dinamično in hitro rastoče podjetje s 17-letno tradicijo na področju fitoterapije in medicinskih pripomočkov razpisuje prosto delovno mesto:

Strokovni sodelavec na terenu s področja farmacije (m/ž) za območje osrednje, severne in vzhodne Slovenije.

Opis nalog za katere bo odgovoren/-na:
- izobraževanje in strokovna podpora poslovnim strankam (zdravstvenim delavcem, farmacevtom idr.)
- obiskovanje strank in promocija izdelkov ter pospeševanje prodaje
- skrb za stranke, gradnja odnosa
- zagotovitev prepoznavnosti in priporočanja proizvodov v strokovni javnosti
- iskanje novih priložnosti in novih potencialnih kupcev in partnerjev
- zagotovitev proizvodov na prodajnih mestih
- predstavljanje na specializiranih sejmih, kongresih, delavnicah
- organizacija in izvedba delavnic, seminarjev, skupinskih predstavitev in izobraževanj ter živih promocij
- zbiranje ključnih informacij na terenu, obdelava v podjetju ter priprava predlogov, ukrepov in akcij
- usklajevanje fokusov, ciljev in dela s sodelavci
- sodelovanje pri določanju planov podjetja in področja dela, doseganje realizacije
- priprava, vodenje in nadzor projektov ter poročanje

Pogoji

Pričakujemo:
- motivacijsko pismo
- življenjepis kandidata z ustreznimi dokazili
- seznam referenc in priporočil

Če si proaktivna, in ambiciozna oseba, predvsem pa, če želiš rasti v krogu strastnih sodelavcev, ki že 17-leto ustvarjamo podjetje, se nam čimprej javi (najkasneje do vključno 19.08.2020) preko portala Deloglasnik. Izkoristi priložnost in se pridruži naši ekipi.

Prednost bodo imeli kandidati oz. kandidatke s poznavanjem in razumevanjem farmacije in/ali fitoterapije, kandidati z izkušnjami na področju terenskega dela, ali kandidati, ki nas bodo s svojim nastopom prepričali, da skupaj zmoremo bolje, višje in hitreje!

Strokovna izobrazba:

VIII/1. magisteriji znanosti

Kaj vam ponujamo

- zaposlitev za 12 mesecev s poskusno dobo 6 mesecev
- možnost dolgoročne zaposlitve
- službeno vozilo
- vlaganje v vaše izobraževanje in osebnosti razvoj
- stimulativno plačilo
- delo v kreativnem, zagnanem in mladem kolektivu
- delo v dinamičnem okolju, kjer so spremembe stalnica
- delo v kreativnih in sodobnih prostorih, ki spodbujajo sodelovanje

Vrsta zaposlitve:

Določen čas